Rekordinis pusmetis kelionių agentūroms: „Tez Tour“ partneriai uždirbo 5 mln. eurų

Kelionių organizatoriaus „Tez Tour“ keliones parduodančios agentūros pirmąjį šių metų pusmetį fiksavo rekordinius pardavimus. Įmonė kelionių agentūroms už tarpininkavimą šiuo laikotarpiu sumokėjo 5 mln. eurų komisinio mokesčio. Tai yra didžiausia suma per visus kelionių organizatoriaus veiklos Lietuvoje metus.

„Augantys kelionių agentūrų pardavimai tik patvirtina mūsų partnerystės tvarumą – mes daug dėmesio skiriame bendradarbiavimo stiprinimui, investuojame į kelionių agentų mokymus, jų profesionalumo didinimą. Tik dirbdami išvien pasiekiame geriausių rezultatų“, – sako Aleksandras Sukovas, „Tez Tour“ direktorius.

Šiuo metu „Tez Tour“ bendradarbiauja su 141 kelionių agentūra visoje šalyje, jose dirba daugiau nei 550 atestuotų kelionių konsultantų. Pirmąjį pusmetį kelionių agentūros iš viso pardavė 30 proc. daugiau kelionių organizatoriaus paslaugų nei 2019 metais.

„Pandeminiai metai buvo sunkus išbandymas visoms kelionių agentūroms. Džiaugiamės, kad šiais metais kelionių rinka atsigauna, o pardavimai jau dabar viršija priešpandeminius metus. Tai pasiekti padeda patikimi partneriai, keliautojų pasitikėjimas, darbuotojų profesionalumas“, – kalba Donatas Kireilis „Kelionių akademija“ direktorius.

„Tez Tour“ duomenimis, lyginant su 2021-aisiais, šiais metais penktadaliu padidėjo ir kelionių agento efektyvumas. Tai kad per tą patį laiką įgaliotasis atstovas gali aptarnauti daugiau turistų, lemia kelionių organizatoriaus įdiegti technologiniai sprendimai, automatizavę klientų aptarnavimo procesus.

Pirmąjį 2022 m. pusmetį „Tez Tour” pajamos siekė 45 mln. eurų, net 3 kartus daugiau nei tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu. Kelionių organizatorius aptarnavo 67 tūkst. turistų, populiariausios poilsio kryptys – Turkijos, Graikijos, Egipto, Italijos, Portugalijos, Ispanijos ir Sakartvelo kurortai.

Pranešimą paskelbė: Vaida Sindaravičiūtė-Kuosė, UAB „Publicum”

Komentarai