Savarankiškas kelionių planavimas ar agentūra?

Mėgstate atostogauti? Turbūt mėgsta visi. Tik vieni tai daro savo sode, o kiti teigia, kad pačios geriausios atostogos yra tos, kurių metu galima pažinti kitas kultūras ir atrasti naujus skonius. Kadangi šiais laikais keliavimo galimybės yra labai atviros – kiekvienas turi tokį šansą. Tik reikia susidėlioti biudžetą ir nuspręsti – kuri šalis Jus labiausiai traukia.

Visgi, nors kelionių agentūra tiesia pagalbos ranką, kai kurie žmonės nusprendžia, kad gali susiorganizuoti net ir ilgai truksiančias atostogas patys. Ar tai yra geras pasirinkimas?

Suprantama, kad kelionių agentūra ima mokesčius už suteiktas paslaugas, o organizuojant savarankiškai, gali atrodyti, kad pavyks sutaupyti. Deja, praktika tokia, kad agentūros dažniausiai turi partnerių, kurie tam tikras paslaugas teikia pigiau. Tokiu atveju bandydami sutaupyti – žmonės permoka, kadangi jiems tenka mokėti pilną paslaugų sumą.

Taip pat taupydami arba leisdami pinigus turite nepamiršti laiko aspekto, kuris daugeliui svarbus. Kelionių agentūros pasirūpina beveik viskuo, tuo tarpu žmogus turi pats derinti smulkmenas ir žiūrėti, kad viskas būtų taip, kaip jis tikisi. Jeigu norite, kad viskas būtų padaryta už Jus, kadangi paprasčiausiai neturite laiko smulkmenoms dėl kelionės derinti – geriausia bendradarbiauti su profesionalais.

Kelionių agentūros turi patirtį, tad žino – kokios vietos dažniausiai patinka šalies lankytojams ir ką labiausiai verta jiems parodyti. Juolab, jos padeda išspręsti bet kokias atsiradusias problemas. Tuo arpu neturint patirties, pirmą kartą lankantis tam tikroje šalyje – viskas gali atrodyti labai keblu ir problemų sprendimui teks duoti nemažai laiko bei jėgų. Ar verta?

Agentūros labai dažnai veda turistus ne tik į žinomas tam tikrų šalių vietas, tačiau į dar nepramintas, kurios žinomos tik tiems, kurie nuolatos „sukasi“ tam tikroje vietoje. Jeigu norite geriau pažinti šalį ir pabuvoti tose vietose, kurios retai aptariamos internete – verta keliauti su kelionių agentūra.

Svarbiausia, kad kiekvienas asmuo gali pasirinkti jam labiausiai priimtiną keliavimo būdą. Pasaulis toks platus. Kiekviena šalis turi skirtingas tvarkas, skirtingus viešbučius… Jei nesijaučiate užtikrinti dėl savo gebėjimų tinkamai ir greitai prisitaikyti prie to, jums derėtų pagalvoti apie kelinių agentūros paslaugas. O kas labiausiai domina Jus? Ką manote Jūs?

Komentarai