„Ventura Awards Gala“: du „Novaturo“ pelnyti apdovanojimai

Stambiausias didžiausio Baltijos šalių kelionių operatoriaus „Novaturas“ akcininkas „Enterprise Investors“ Baltijos šalyse veikiančią bendrovę įvertino kaip dinamiškiausią visame investuotojų portfelyje, o „Novaturo“ generalinį direktorių ir valdybos pirmininką Liną Aldonį išrinko geriausiu metų vadovu.

Vienas didžiausių privataus kapitalo investuotojų Centrinėje ir Rytų Europoje „Enterprise Investors“ jau 17ą kartą surengė iškilmingą „Ventura Awards Gala“ renginį, kuriame susitiko „Enterprise Investors“ portfelyje buvusios ir esančios įmonės, verslo sektoriaus atstovai iš Centrinės bei Rytų Europos šalių, teisės, investavimo sektorių lyderiai.

Renginio metu tradiciškai buvo pagerbtos geriausius veiklos rezultatus pasiekusios įmonės, kurioms įteikti apdovanojimai. Šiemet į dvi nominacijas pretendavęs „Novaturas“ pelnė „Dinamiškiausios kompanijos“ apdovanojimą, o įmonės generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas L. Aldonis – prestižinį „Metų vadovo“ titulą. Skiriant „Metų vadovo“ nominaciją, atsižvelgiama į vadovo pasiektus rezultatus, pažangius ir efektyvius valdymo sprendimus.

„Visais atvejais didžiausia sėkmė yra mūsų komanda ir labai džiaugiuosi būdamas šios sėkmės dalimi, – teigia „Novaturo“ generalinis direktorius L. Aldonis. – Vadovaudamas didžiausiam kelionių organizatoriui Baltijos šalyse, jaučiu atsakomybę ne tik išlaikyti lyderio pozicijas, bet ir nuosekliai gerinti paslaugų kokybę ir siūlant pažangias naujoves visuomet būti žingsniu priekyje“.

L. Aldonis turizmo sektoriuje ir „Novature“ dirba jau 18 metų. Karjerą bendrovėje pradėjęs nuo atstovo užsienyje, 2010 m. tapo įmonės generaliniu direktoriumi.

„Novaturas“ nuosekliai gerina paslaugų kokybę, ypatingas dėmesys skiriamas klientų poreikiams, įvedamos pažangios naujovės.

Pasak bendrovės vadovo, Enterprise Investors“ įvertinimas tarsi vainikuoja puikius įmonės veiklos rezultatus 2017-aisiais ir tebesitęsiantį augimą.

Atsidurti tarp stipriausių „Enterprise Investors“ bendrovių – tikrai didelis mūsų veiklos įvertinimas. Praėję metai „Novaturui“ buvo ypatingi – mes ne tik pasiekėme rekordinių finansinių rezultatų, bet ir pradėjome ruoštis kitam labai reikšmingam ir, dabar jau galiu įvertinti, sėkmingam įmonei žingsniui – debiutui Varšuvos ir „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių biržose“, – džiaugiasi L. Aldonis.

2017 m. „Novaturas“ pasiekė rekordinius finansinius rezultatus – lyginant su 2016-aisiais „Novaturo“ grupės pajamos išaugo 40 proc. ir pasiekė 141 mln. eurų, EBITDA siekė 10,6 mln. eurų, o grynasis pelnas – beveik 8,2 mln. eurų, t. y. rezultatai pagal šiuos du rodiklius buvo beveik du kartus didesni nei 2016 m. 

Per pirmąjį 2018 m. ketvirtį „Novaturo“ paslaugomis pasinaudojo 51 proc. daugiau klientų nei prieš metus, o grupės apyvarta išaugo 49 proc. ir pasiekė 25,8 mln. eurų.

„Enterprise Investors“, kuri yra subūrusi vieną stipriausių investavimo profesionalų komandų regione nuo 1990 m. jau yra investavusi į 141 bendrovę (bendra investicijų suma viršija 1,8 milijardo eurų) ir pardavusi 127 įvairaus sektoriaus bendroves (bendra šių sandorių suma siekė 3,7 milijardus eurų).

Pranešimą paskelbė: Lina Vaitiekūnaitė, UAB „Publicum”

Komentarai