Visi Lietuvos oro uostų sėdėjimo iššūkį priėmę dalyviai laimėjo keliones į Paryžių

Visą savaitgalį Vilniuje karaliavo „Go Vilnius“ organizuotas „Prancūziškų atostogų“ renginių maratonas, kuriame – ir daugybės miestiečių bei svečių dėmesio sulaukusi Lietuvos oro uostų iniciatyva „Skrydžio aplink pasaulį iššūkis: persėsk nuo sofos į lėktuvo sėdynę“. Išsėdėti tiek valandų, kiek trunka teorinė kelionė aplink pasaulio pusiaują, kvietęs iššūkis po įnirtingos kovos turi laimėtoją. Jai atiteko „Air Baltic“ įsteigtas pagrindinis prizas – kelionė į Paryžių dviem.

Trys iš keturių iššūkį nusprendusių priimti dalyvių, jį ir įveikė. Ryžtingai išsėdėjo visą iššūkiui numatytą laiką – beveik 45 valandas. Todėl nugalėtoją iš trijų teko išsiaiškinti burtų keliu. Viena dalyvė iškrito išsėdėjusi beveik 42 valandas. Pagrindinį prizą – kelionę verslo klase dviem į Paryžių ir atgal laimėjo Jūratė iš Vilniaus. Įvertinus dalyvių ryžtą ir valią, oro bendrovė Air Baltic nusprendė ir likusiems dviem iššūkį įveikusiems bei vienai dalyvei, iškritusiai tik ties finišo tiesiąja, įteikti po bilietą Vilnius – Paryžius – Vilnius. 

„Džiaugiamės, kad renginys sulaukė didelio susidomėjimo ir įsitraukimo. Buvo dar šešiolika žmonių, užsirašiusių eilėje bei pasiruošusių perimti sėdėjimo iššūkį, jei kuris iš pirmųjų dalyvių būtų palūžęs. Visų entuziazmas tik darsyk parodė, kad noras keliauti niekur nedingęs bei kad jokios stichijos negali atimti noro pažinti pasaulį. Visiems dalyviams linkime puikių įspūdžių Paryžiuje“, – sakė Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas Aurimas Stikliūnas

Organizatorius nustebino dalyvių ryžtas. Niekas nesitikėjo, kad pirmieji dalyviai išsėdės visą skrydžio aplink pasaulį laiką, neužleisdami vietos kitiems užsiregistravusiems ir eilėje laukusiems dalyviams. Ištverti laukimą, vasaros kaitrą bei kitas aplinkybes dalyviams padėjo knygų skaitymas, kryžiažodžių, Rubiko kubo sprendimas, jogos pratimai, naršymas mobiliajame telefone, filmų žiūrėjimas, šokiai sėdomis ir daug kitų veiklų.

Be bilieto į Paryžių verslo klase dviem, pirmos vietos nugalėtoja laimėjo ir apsilankymą Vilniaus oro uosto Verslo klube bei greitosios patikros paslaugą Vilniaus oro uoste. Visi kiti gavo skrydžius vienam Vilnius – Paryžių – Vilnius bei leidyklos „Terra Publica“ padovanotas knygas „Pažink Prancūziją: keliauk, ragauk, patirk“.

Iššūkyje dalyvauti norėjusiems dalyviams registruotis iš anksto nereikėjo. Sudalyvauti unikalioje patirtyje pasisekė tiems, kas renginio starto dieną Sporto aikštyne prie Baltojo tilto pasirodė pirmieji.

Besivaržant dėl prizo galėjo naudotis visais išmaniaisiais įrenginiais, tačiau įkrauti jų – ne. Jiems taip pat buvo draudžiama rūkyti ar vartoti svaigalus, energetinius gėrimus, taip pat miegoti ar užsimerkti ilgiau nei 5 minutėms.

Palaikyti savo favoritų į Sporto aikštyną rinkosi nemažai miestiečių. Čia atvykusiųjų laukė pramogos ir galimybė laimėti įvairių su kelionėmis susijusių prizų. 

Pasak A. Stikliūno, šis netradicinis iššūkis pademonstravo ne tik dalyvių karantino metu išugdytas sėdėjimo galimybes, bet ir niekur nedingusį norą keliauti, kurį dabar galima nesunkiai patenkinti. Iš Lietuvos oro uostų jau galima vykti beveik 70 krypčių. Todėl neabejotinai kiekvienas gali rasti sau bent vieną kryptį, kuria saugiai gali nuskristi atostogų. Tiek oro uostai, tiek oro bendrovės deda didžiules pastangas, kad būtų užtikrintas keliautojų saugumas.

Oro uostų atstovai prieš renkantis skrydį keleivius ragina Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje pasidomėti apie saugumo situaciją šalyje, į kurią planuoja vykti. O apie tai, kokie reikalavimai keliautojams yra taikomi skirtingose šalyse ir grįžus į Lietuvą, raginama pasidomėti nuolat atnaujinamoje Lietuvos oro uostų interneto svetainėje https://www.vno.lt/lt/pries-skrydi/skrydziu-informacija/kryptys-is-lietuvos-oro-uostu    

Apie Lietuvos oro uostus

Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Per 2019 m. jie aptarnavo 6,5 mln. keleivių ir 62 tūkst. skrydžių.

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB
Visi Lietuvos oro uostų sėdėjimo iššūkį priėmę dalyviai laimėjo keliones į Paryžių

Komentarai