Įdomūs sprendimai renkantis biuro baldus

Dauguma įmonių planuojant biuro interjerą vis daugiau dėmesio skiria ne tik patogumui, funkcionalumui, bet ir išskirtinumui. Unikalus interjeras kartais tampa įmonės įvaizdžio dalimi ir pagalbine priemone siekiant pritraukti klientus. Tad pasidalinsime įdomiomis biuro baldų idėjomis.

  • Minkštasuoliai

Nors šiuos baldus  įprasta sieti su namų aplinka ar bent jau neformaliojo stiliaus patalpomis, tačiau pastaruoju metu jie vis dažniau tampa ir biuro erdvių dalimi. Šie patogūs baldai ofisuose sukuria jaukumo jausmą, minkštas, erdvus minkštasuolis oficialiai aplinkai suteikia atsipalaidavimo pojūtį. Minkštasuoliai biuruose naudojami tiek darbuotojų, tiek klientų reikmėms. Darbuotojams jie gali būti pertraukėlių ar pasitarimų metu naudojamais baldais, o klientams – patogumo ir komforto jausmą suteikiančiais baldais laukiamąjame.

  • Baro kėdės

Pavadinimas toli gražu nereiškia, kad šios kėdės skirtos tik barams. Jos taip pat naudojamos ne tik namuose, bet ir ofisuose. Ne įprastos biuro kėdės ant ratukų, o aukštos baro kėdės suteikia biurui dinamiškumo ir išskirtinumo. Tiesa, dirbti visą darbo dieną sėdint ant tokios kėdės galbūt ir nėra labai patogu, bet, pavyzdžiui, susirinkimo ar konferencijų salėje jos tikrai taps patogiu ir išskirtinumo interjerui suteikiančiu baldu.

  • Pufai

Šie baldai bet kuriam ofisui suteiks jaukumo ir atsipalaidavimo atmosferą. Norint išlaikyti formalesnį interjerą, galima rinktis griežtesnių formų, modernesnio stiliaus pufus. Dažniausiai jie naudojami biurų laukiamuosiuose, darbuotojų poilsio erdvėse.

  • Reguliuojamo aukščio stalai

Pirmasis šių baldų privalumas – funkcionalumas ir galimybė derinti stovimą ir sėdimą padėtį darbe. Reguliuojamo aukščio stalai taip pat gali suteikti ofisui išskirtinumo. Pavyzdžiui, klientui susitikime pageidaujant stovėti, o ne sėdėti, šie stalai gali greitai ir paprastai būti pritaikyti šiems poreikiams.

Tikimės šios idėjos pravers kuriant išskirtinį ir unikalų biuro interjerą, kuris džiugins ne tik darbuotojus, bet ir klientus.

Komentarai