„Wizz Air“ siūlo gąsdinančias Šiurpnakčio nuolaidas: iki 25 proc. visame oro linijų bendrovės tinkle

„Wizz Air“, sparčiausiai auganti Europoje ir aplinkai tvariausia pasaulyje* oro linijų bendrovė, Helovino gerbėjams siūlo siaubingas nuolaidas iki 25 proc. atrinktiems skrydžiams visame skrydžių bendrovės tinkle. Akcija galioja nuo spalio 31 d. iki lapkričio 1 d. Keleiviai nuolaida pasinaudoti gali interneto svetainėje  wizzair.com arba mobiliojoje programėlėje.

Nesvarbu, ar esate Helovino gerbėjas ir ieškote ypatingos vietos šventei su draugais ar šeima, ar tiesiog norite pakeisti aplinką, nuo spalio 31 d. iki lapkričio 1 d. galite susiplanuoti kelionę už prieinamą kainą apsilankę wizzair.com.

Malaga – puikus pasirinkimas keliautojams, pakvaišusiems dėl Helovino. Šio miesto gyventojai nepraleidžia progos paminėti įvairiausias šventes, o ypač Heloviną – šiurpiausią metų naktį apsilankę pačiame miesto centre, Larios gatvėje, tikrai sutiksite visą būrį šios šventės entuziastų. Ieškantys šiurpą keliančių patirčių kviečiami naktį apsilankyti vienose unikaliausių Ispanijos kapinių – anglų kapinėse – ir žvakių šviesoje atrasti vaiduokliškas istorijas. Šiose kapinėse organizuojami specialūs turai, į kuriuos galima įsigyti bilietus iš anksto. Na, o šiurpių vakarėlių mėgėjai turėtų nepraleisti progos apsilankyti ir Malagos uoste, Plaza de las Palmeras aikštėje, kurioje vyks raganų vakarėlis visai šeimai. Pažadame, čia netrūks kostiumais pasipuošusių dalyvių, žaidimų, gyvos muzikos ir kitų staigmenų. Jaudinančios linksmybės garantuotos!

Kitas puikus pasirinkimas ieškantiems jaudinančių Helovino nuotykių yra Roma. Mėgstantiems pasivaikščiojimus siūlome prisijungti prie naktinio žygio pėsčiomis po Romą ir pasiklausyti istorijų apie vaiduoklius, patyrinėti slaptų gatvių, išgirsti legendų, susijusių su senovės paslaptimis ir šiurpiomis žmogžudystėmis. Naktinėje ekskursijoje atrasite slaptų alėjų ir kitų šio legendinio miesto kampelių, sužinosite naujų faktų apie Romą.

Kad ir kurią kryptį pasirinktumėte, „Wizz Air“ kviečia keleivius rezervuoti skrydį iki 25 proc. pigiau nuo spalio 31 d. iki lapkričio 1 d. ir leistis į nepamirštamą kelionę plačiame oro linijų bendrovės tinkle. Nesvarbu, ar planuojate jaukias rudens atostogas, ar kraupų Helovino vakarėlį, „Wizz Air“ siūlomos kryptys suteiks nepakartojamų įspūdžių visiems keleiviams, nuolat ieškantiems naujų nuotykių wizzair.com.

„Wizz Air“ visiems keleiviams pataria į savo rezervaciją įtraukti WIZZ Flex paslaugą. Pasirinkę šią paslaugą keleiviai gali būti tikri, kad, pasikeitus aplinkybėms ar prireikus keisti skrydžio datą ar kryptį, jie tai galės padaryti bet kuriam pasirinktam skrydžiui.

* 2022 m. Azijos aviacijos centras (angl. Centre of Aviation, CAPA) „Wizz Air“ suteikė metų tvariausios oro linijų grupės apdovanojimą (angl. Environmental Sustainability Award).

Apie „Wizz Air“

 

„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti pigių skrydžių oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 189 „Airbus A320“ ir „Airbus A321“ orlaivių parką. Įmonės aviacijos profesionalų komanda užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas ir itin žemas bilietų kainas. Dėl šių priežasčių F23 finansiniais metais, kurie baigėsi 2023 m. kovo 31 d., „Wizz Air“ rinkosi 51,1 mln. keleivių. Bendrovės akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, įmonę neseniai įtraukė į saugiausių oro linijų bendrovių dešimtuką, o ATW ją pripažino 2020-ųjų „Metų  aviakompanija“. „Wizz Air“ oro industrijos transporto apdovanojimuose „Air Transport Awards“ 2019 m. ir 2023 m. buvo įvertinta kaip geriausia oro linijų bendrovė – tai aukščiausias įvertinimas, kurį gali gauti oro bendrovė ar asmuo už puikius rezultatus, inovacijas ir aukščiausio lygio aptarnavimą. „Wizz Air“ taip pat buvo pripažinta „Tvariausia žemų kainų aviakompanija“ tvarumo apdovanojimuose „World Finance Sustainability Awards“ 2022 m. Azijos aviacijos centras „Wizz Air“ 2022 m. pripažino aplinkai tvariausia oro linijų grupe (angl. „Global Environmental Sustainability Airline Group of the Year“).

Pranešimą paskelbė: Renata Rimkutė, UAB ADVERUM

Komentarai