10 lietuvių keliautojų blogų, vertų Jūsų dėmesio

Pateikiame sąrašą populiarių kelionių blog’ų, rašomų lietuvių keliautojų (eilės tvarka nereiškia, jog vienas yra geresnis už kitą – reitinguokite remdamiesi savo asmenine nuomone). Skaitykite, ieškokite sau aktualių kelionių patarimų ir planuokite savo išvykas: juk artėjanti vasara – ideali proga atitrūkti nuo smaugiančio rutinos!

DĖMESIO! 2019 metais iš naujo sudarėme ir dalinamės 7 Lietuvos keliautojų tinklaraščiais, kuriuos tiesiog privaloma sekti šiais metais. 

http://nesedeknamuose.lt/

Blog’o autorius patriotiškas: daugiausia dėmesio skiriama išvykoms po įstabaus grožio Lietuvos gamtos bei įdomesnius kultūrinius objektus. Na, ir dar keletas pasakojimų iš kelionių netolimose Europos šalyse – Prancūzija, Latvija, Lenkija ir keletas kitų.

http://www.tukstantismyliu.lt/

Asmeniniai įspūdžiai iš apsilankymų masiniuose renginiuose bei įvairiuose Lietuvos kampeliuose. Skaitytojai ne tik sužino, ką regėjo autorė ir kaip pastaroji tai įvertino, bet ir gauna „dozę“ istorinių faktų apie vieną ar kitą objektą.

https://mylifebaggage.blogspot.lt

Tiesioginė „transliacija“ iš vienos poros gyvenimo kelionės, įsigijus bilietą į vieną pusę:pirmiausia – Balis, dabar – Tailandas (skaitant natūraliai kyla klausimas, o kurgi jų kelias ves toliau?). Blog’o autorės rašymo stilius įtraukia, asmeniniai įspūdžiai persipina su praktiniais patarimais (kas kiek kainuoja ir panašiai).

http://invisusmundi.lt/

Subjektyviais įspūdžiais paremti jaunos poros pasakojimai iš kelionių po egzotiškas šalis. Tekstas papildytas ne tik nuotraukomis, bet ir video įrašais, tad lengva atitrūkti nuo realybės ir pačiam mintimis persikelti į aprašomą šalį.  Patrauklus rašymo stilius ir kvapą gniaužiantis turinys:juk  visada įdomiau skaityti apie tai, kas nutiko iš tikro, o ne kaip turėtų vykti teoriškai.

http://gyvenugerai.com

Ši žavi blog’erė leidžiasi ne į trumpalaikes išvykas – svečioje šalyje įsikuria ilgam. Šiuo metu skaitytojai gali susipažinti su „karšta“merginos patirtimi apie gyvenimą Australijoje – tekstas įdomus, atviras, papildytas vaizdingomis nuotraukomis. Keliautojai ras ir keletą praktinių patarimų atvykus į konkrečią šalį – į tai orientuota atskira blog’o skiltis.

https://kurdabar.lt

Blog’e talpinami ne tik asmeniniai autorės išgyvenimai iš klajonių po platųjį pasaulį, bet ir pateikiami  „sumedžioti“ patrauklių bilietų pasiūlymai su detalia informacija ir nuorodomis, kaip rezervuoti bilietus.  Keletą išvykų idėjų (su lankytinų objektų darbo laikas bei bilietų kainomis) ras ir norintys savo keliautojo karjerą pradėti nuo pažinties su Lietuva.

http://100dienu.lt/

Turistinio žemėlapio Lietuvon.lt autoriaus tinklaraštis, supažindinantis su aplankytais ir dėmesio vertais kampeliais gimtinėje bei gerokai tolėliau – Europa, Azija, Afrika. Apstu ir naudingų praktinių patarimų, kaip rasti pigius lėktuvo bilietus, nakvynės vietą ar išspręsti su vizos gavimu susijusias problemas.

http://www.thetravelchaos.com

Informacija tinklaraštyje pateikiama labai patogiai – iš sąrašo pateiktų egzotiškų šalių, kurias aplankė autoriai, tereikia pasirinkti dominančią.  Lankytinų objektų aprašymai, vaizdingos nuotraukos, daugybė praktinių patarimų keliaujantiems ir lengvai „virškinamas“ rašymo stilius – čia rasite viską, ko reikia geram kelionių blogui!

http://www.tailandieciai.lt

Planuojate kelionę į Tailandą? Tuomet šis blog’as – kaip tik jums. Šeima, jau keletą metų gyvenanti šioje egzotiškoje šalyje, dalinasi savo išgyvenimais bei praktiniais patarimais, praversiančiais atvykusiems ne tik trumpų atostogų, bet ir ketinantiems čia apsistoti kur kas ilgiau ar net visam laikui.

https://www.travelplanet.lt/

Tinklaraštis, kuriame rasite ne tik įspūdžių apie aplankytas šalis, subjektyvių pamąstymų ir įdomybių apie keliones, bet ir vienu pelės klavišo spustelėjimu galėsite užsisakyti tinkamiausią kelionės pasiūlymą.  Jei akivaizdi teikiamos kelionių organizavimo paslaugos reklama Jūsų neerzina ir mėgstate keliauti  „viskas suplanuota“ pricipu, šis blog’as bus tikrai naudingas.

Komentarai