10 LT keliautojų FB puslapių, kurie įkvėps keliauti 2019-aisias

Neseniai rašiau apie Lietuvos keliautojų tinklaraščius, kuriuos privaloma sekti. Tačiau ne visi, kurie daug keliauja ir turi kuo pasidalinti, rašo tinklaraščius. Kiti apsiriboja Facebook erdve. O treti rašo ir tinklaraštį ir dar daugiau dalinasi FB. Todėl šiandien noriu pasidalinti labiausiai keliauti įkvepiančių, apie įdomias keliones pasakojančių žmonių FB puslapiais.

Spauskit „Like“ ir kiekvieną dieną pasikraukit įkvėpimo keliauti!

Map The Matches

Karolinos FB puslapį Map The Matches galima skrolinti ir skrolinti. Egzotinės šalys jai tarsi antri namai (jei ne pirmi) ir įspūdžiai verti kiekvienos parašytos raidės. Šiuo metu Karolina Laose, moko vaikus ir vietinius anglų kalbos. Tad susiduria su įvairiais iššūkiais ne tik kaip keliautoja, o mokymas, nuolatinis bendravimas su vietiniais leidžia iš arčiau ir giliau pažinti kultūrą. O visa patirtis virsta lengvai skaitomais įspūdžiais.

Gyvenimas Džiaugsmo gatvėje

Negalėčiau sugalvoti labiau optimistiško ir nusišypsoti priverčiančio pavadinimo. Simona ir Tomas Tailande jau 4 metai, tačiau kasdien jie vis dar randa kuo stebėtis, ką išmokti ir kuo nustebinti savo FB puslapio sekėjus. Tai kas nenugula tinklaraštyje tailandieciai.lt, visi smulkūs pastebėjimai ir mintys yra tikrai vertinga medžiaga susidaryti įspūdį apie Tailando prisijaukinimą.

1000 WOW

Žmonės turi idėją apvažiuoti aplink pasaulį ir aplankyti 1000 pasaulio stebuklų. Kaip ir sako tinklalapio pavadinimas – ištarti 1000 kartų wow. Idėja įdomi, tad smagu stebėti kaip žmonėms sekasi vykdyti ambicingą tikslą. Įspūdžiai pateikiami video klipukais FB, tad galima ko ne kiekvieną dieną matyti iš kurio pasaulio galo atskrieja sveikinimas.

Roaming Wombats

Lietuvaitės Erikos and Ignacio iš Argentinos nuotykiai ir įspūdžiai iš šiltos ir tolimos Australijos, kur jie įsikūrė dar 2011 metais. Kai pas mus už lango pusnys ir gripo epidemija, niekas taip geriau negydo kaip egzotiniai vaizdai iš šiltų kraštų ir besišypsančių žmonių įspūdžiai. Kartais norėtųsi daugiau pasakojimų, bet gražūs vaizdai ir taip užliuliuoja.

Basa Koja

Žodžiai kuriantis vizijas ir vaizdai, keliantys apetitą ištrūkti iš spaudžiančių keturių kampario sienų. Būtent tokį jausmą kuria Basa Koja Fb puslapis apie keliones su jausmu. Glamūrinis keliavimas, keliantis nostalgiją tiems skaniesiems Paryžiaus kruasanams ir pirmai ryto kavai. Įkvėpimas gyventi geriau garantuotas!

Danas Around The World

Danas keliauja į tokias pasaulio vietas, kur paprasti mirtingieji net nesugalvotų, o keliautojai megėjai turėtų labai labai įsidrąsinti. Tad paskaityti istorijų apie pažintis su uždaromis gentimis, apie susitikimus su įvairiausiais gyvūnais bei pažinti kitokį pasaulį Dano pagalba yra išties neįkainojama! Galima sakyti, FB naujienų srautas be Dano būtų neįdomus.

Eglė Gerulaitytė: Kelyje

Vieni skrenda lėktuvais, kiti važinėja kemperiais, treti tranzuoja, o štai Eglė važiuoja motociklu. Išties įdomi perspektyva, leidžianti kiek daugiau sužinoti ir apie motociklininkų gyvenimą, jų aktualijas, o tuo pačiu Eglės akimis pamatyti kitokį pasaulį. Ypatingai įsiminė jos įspūdžiai iš Kubos, tačiau kol ji dar nebaigė savo kelionių, tol tikrai rasis įdomių skaitinių.

Mano Kreta

Žurnalistas Audrius jau kuris laikas gyvena Kretoje. O informacija iš „beveik vietinio“ yra neįkainojama. Tad Fb puslapyje ne tik įspūdžiai iš saulėtekių sutikimų kalnų viršūnėse, bet ir praktiški patarimai, įdomios istorijos, gundantys patiekalų vaizdai ir kvietimas apsilankyti Kretoje. Nuvykus, žinoma, jau turime vietinį gidą!

Kelionraštis

Ingrida tikra kelionių ekspertė. Praleidusi ne vieną mėnesį kelionėse po Tailandą, Malaiziją, Japoniją, Australiją, ji kasdien vis nustebina džiugia doze įspūdžių ir nuotykių. Negaili ir patarimų, idėjų keliautojams. Tad vertinga turėti savo pamėgtų FB puslapių sąraše. Kol rašau, ji siunčia linkėjimų iš Slovakijos kalnų. Nenustygstanti vietoje mergina.

Praeities žvalgas

Šarūnas tikras nuotykių ieškotojas, istorijos tyrinėtojas, visiems žinomas kaip laidos Praeities žvalgas vedėjas ir vedlys į Černobilį. Būtent Černobilio istorijos ir kelionės į panašius įdomius objektus (pavyzdžiui, stebėti kosminės raketos pakilimo Baikonure), laiko visus prikaustytus prie Praeities žvalgo FB puslapio. Norim vis daugiau ir daugiau istorijų iš tamsesnių pasaulio užkaborių!

Komentarai