Kelionė į Balį: 5 priežastys keliauti jau dabar!

Ką įsivaizduojate, kai išgirstate frazes „rojus žemėje“ ar „dievų sala“? Tikriausiai gražią, šiltą, egzotišką salą, su nuostabiomis pakrantėmis ir pilną besišypsančių žmonių. Būtent tokia ir yra magiška Balio sala. Kelionė į Balį yra daugelio svajonių sąraše. Bet jei vis dar dvejoji, tuomet apsispręsti padės šios 5 priežastys, kodėl turėtume nuvykti į Balį.

Iš tikro yra labai daug priežasčių, kodėl turėtumėte apsilankyti Indonezijoje ir konkrečiai Balio saloje. Ir tai nėra vien įdomios lankytinos vietos ir įvairūs užsiėmimai. Galima būtų dienų dienas pasakoti, koks pasakiškas ten oras, žemiškas gyvenimo būdas, šviežias maistas ir kultūra. Ir kaip visa tai reikės sutraukti į penkias priežastis – nežinia.

#1. Kelionė į Balį – pažintis su pačiais pačiausiais žmonėmis

Gal ir skamba keistai, bet žmonės Balio saloje yra ko gero vieni draugiškiausių pasaulyje. Vietiniams turistai yra įdomūs, jie nevengia kalbėtis ir patys užkalbinti, pasidomėti iš kur yra atvykėliai ir kaip jiems sekasi. Keliautojai dažnai pabrėžia, jog Balyje maloniai nuteikia natūralus vietinių draugiškumas.

#2. Poilsis idealiuose Balio paplūdimiuose

Šiame tropiniame rojuje yra nesibaigiantis sąrašas pačių geriausių paplūdimių. Nuostabu tai, jog paplūdimiai skirtingi ir kiekvienas ras tą pakrantę, kuri taps neatsiejama atostogų bei poilsio dalimi. Vieni paplūdimiai labiau patiks ekstremalaus sporto mėgėjams, kiti norintiems panardyti, treti ras nuošalų kampelį ir privatų paplūdimį. Balio paplūdimiai patiks visiems!

#3. Geresnio oro tikėtis neįmanoma

Jei esate iš tų, kuriems ilgi pagulinėjimai saulutėje yra svajonių atostogos, tuomet Balis kaip tik jums. Kiekvieną dieną Balyje galima mėgautis saule vidutiniškai po 12-13 valandų. Tai išties daug! O daug saulės, daugiau šviesos ir šilumos kelia nuotaiką, nuima stresą ir atpalaiduoja. Tokios atostogos – pačios geriausios.

#4. Išskirtinė virtuvė ir šviežias maistas

Įdomūs tradiciniai receptai ir itin derlinga žemė lėmė išskirtinės Balio virtuvės susiformavimą. Nesvarbu ar valgysite prabangiame restorane ar rinksitės gatvės maistą, tradicinė virtuvė jus nustebins savo skoniu. Bijantiems eksperimentų, saloje neteks nusivilti, čia gausu tarptautinių pasirinkimų, pvz, čia taip pat populiari kinų, prancūzų, meksikiečių ir amerikiečių virtuvės.

#5. Balio gamtos stebuklai

Sala tiesiog sklidina grožio. Išsižioti verčia didingos uolos Uluwatu, o Ubud ryžių terasos tiesiog užburia. Gamta čia tikrai didinga, o įvairūs nematyti vaizdai lydi visos kelionės metu. Kai atrodo jau niekas nenustebins, Balio sala vėl iškrečia pokštą.

Buvusių Balyje įspūdžiai ir patirtis šiuos straipsniuose:

Balinėtojų ir kelionių ekspertų patarimai: kaip nepermokėti Balyje ir kaip elgtis užklupus „tylos dienai“?

Naujos kelionių tendencijos: emocijas žadinantys potyriai Balio saloje

 

 

Komentarai