5 patarimai keliaujantiems su BIOFINITY lęšiais

Kelionių sezonas prasidės už kelių mėnesių. Ar jam ruošiesi iš anksto? O gal viską mėgsti daryti paskutinę minutę? Ar žinojai, jog su BIOFINITY lęšiais keliauti labai patogu? Lęšiukas.lt  paruošė kelis patarimus, kurių reikėtų laikytis keliaujant:

  1. Nenaudok paprasto vandens – Kontaktinius lęšius galima naudoti tik su jiems specialiai skirtu tirpalu. Netinka krano vanduo, destiliuotas vanduo, iš buteliuko ar tuo labiau iš ežero. Tokiame vandenyje gali būti mikrobų, kurie prisitvirtinę prie kontaktinio lęšio sugebės išgyventi ir apsigyventi tavo akyje. Taip, iš tiesų skamba gasdinančiai. Todėl, jai nesi tikras dėl higienos sąlygų, geriau rinkis vienadienius lęšius. Ir žinoma, niekuomet nepamiršk nusiplauti švariai rankas prieš įsidedant ar išsiimant lęšius.
  1. Kelioninė lęšių pakuotė – Žinoma, visus lęšių reikmenis tu gali susimesti į kuprinę. Tačiau žymiai patogiau yra kelioninė pakuotė. Tuomet viskas bus vienoje vietoje. Ir tau nereikės jaudintis ar ką nors pamiršai.
  1. Niekuomet neperpilinėk lęšių tirpalo į mažesnį buteliuką. Nors skrydžio kontrolė dabar neleidžia įsinešti į lėktuvą didesnių talpų nei 100ml – perpilinėti lęšių tirpalą nėra išeitis. Tokiu atveju gali įsigyti mažą kelioninį lęšių tirpalą. Jis nebrangus 4-5 eurai. Lęšių tirpalas turi išlikti savo gamyklinėje, sterilioje pakuotėje.
  2. Keliauk su prailginto nešiojimo lęšiais BIOFINITY Niekuomet negali būti užtikrintas kiek laiko užtruks kelionė ir ar bus tinkamos sąlygos išsiimti lęšius. Todėl rekomenduojame keliauti su BIOFINITY lęšiais. Tai prailginto nešiojimo lęšiai, kuriuos galima išnešioti iki 29 dienų neišsiėmus. Taigi jai vėluos lėktuvas ir nuskrisi labai vėlai, tau nereikės sukti galvos dėl lęšių. Nes BIOFINITY lęšiai turi aukštą deguonies pralaidumą ir tavo akys turi jaustis komfortiškai visos kelionės metu. Tačiau vistiek nepiknaudžiauk – jei nuvykus į viešbutį bus galimybė išsiimti lęšius – duok savo akims poilsio.
  1. Nepamiršk akinių – Niekuomet negali žinoti, kas nutiks kelionėje. Todėl visuomet rekomenduojame į kelionę pasiimti ir akinius. Taip būsi užtikrintas, kad visos kelionės metu galėsi mėgautis ryškiomis akimirkomis.

O jeigu neapsisprendi su kokiais kontaktiniais lęšiais geriau keliauti, tai mes rekomenduojame išbandyti BIOFINITY lęšius., kurie leis kvėpuoti tavo akims visą dieną ir “Aquaform” technologija užtikrins tinkamą akių drėkinimą.

Daugiau apie BIOFINITY lęšius: https://www.lesiukas.lt/menesiniai-lesiai/biofinity-17/

 

Komentarai