5 priežastys, kaip pinigų leidimas kelionėms daro jus turtingesniais

Tikriausiai esate ne kartą girdėję posakį, jog pinigai išleisti kelionei daro mus turtingesniais. Ir tai tikrai ne nuvalkiotas posakis. Kelionės praturtina pačiais netikėčiausiais būdais, o apie 5 iš jų pakalbėsime plačiau.

Beje, jei dažnai atsisakote kelionių, nes trūksta pinigų, arba esate iš tų, kurie nemoka taupyti, tuomet atkreipkite dėmesį į portalo www.paskoluatsiliepimai.lt siūlomas paskolas atostogoms. Patarimai, paskolų palyginimas, atsiliepimai apie kreditorius – tai svarbu ne tik planuojant skolintis atostogoms, bet ir visais kitais gyvenimo atvejais.

Bet sugrįžkime prie kelionių, įsivaizduodami, jog turime joms pinigų. Tad kaip kelionės mus praturtina?

#1. Po kelionės turite draugų visame pasaulyje

Keliaudami galite ne tik susitikti su žmonėmis, gyvenančiais jūsų lankomoje šalyje, bet dažnai ir patekti į situacijas ir į tuos pačius hostelių kambarius, su žmonėmis iš kitų šalių, kurie taip pat keliauja po pasaulį.

Pasinaudokite proga pabendrauti su žmonėmis iš įvairių šalių ir nustebsite, kaip greitai užmegsite tikrai artimas draugystes, kurios tęsis ne tik jūsų kelionėje, bet ir ilgai po jos.

Šios pažintys leis jums atrasti naujas kelionės kryptis, nes vyksite aplankyti naujų draugų, galbūt atvers naujas karjeros galimybes ar net leis sutikti gyvenimo meilę.

#2. Turi galimybę iš tiesų pažinti save ir atsiskleisti

Kelionės metu būnant toli nuo pažįstamos aplinkos ir žmonių, lengviau atsisakyti elgesio modelių ar mąstymo būdų, kuriais vadovaujamės namuose. Dažnai tai kaip elgiamės yra įpročių pasekmė, o ne atskleidžia, kas iš tiesų esame.

Tačiau kai išleidžiate pinigus kelionėms, ypač kelionėms savarankiškai keliauti vieniems, nuostabu pajusti, ką iš tikrųjų pasirenkatme daryti su savo pinigais, ką intuityviai perkame, kur leidžiame arba su kuo pasirenkate kažką veikti.

 Kelionėse mūsų niekas nemato, tad yra puiki galimybė atsiskleisti, išdrįsti keistus dalykus, išbandyti kažką naujo ir taip save pažinti. Po kelionės grįšite kitas žmogus.

#3. Kelionės išmoko pasikliauti intuicija

Kelionės ne tik moko mus peržengti ribas tiek savo viduje, tiek išorėje, bet taip pat padeda išmokti saugesnių būdų, kaip tai padaryti. Kitaip tariant,  iš esmės kelionės padidina mūsų sugebėjimą sumaniai valdyti riziką.

Dažniau keliaujantys pastebi, kad labiau pasikliauja natūralia intuicija, ypač kai reikia priimti sprendimą per akimirką, pavyzdžiui, ar galima keliauti autostopu su tam tikru vairuotoju, ar ne. Taigi keliaudami ugdome įgimtą išlikimo instinktą.

#4. Kelionės leidžia pamatyti kaip gyvena kiti

„Gerai kur mūsų nėra“, sako liaudies išmintis. O iš tikro pasaulis yra toks įvairiaspalvis ir skirtingas įvairiuose pasaulio kampeliuose. Tai kas įprasta mums, tas gali būti visai keista ir neegzistuoti kitose šalyse.

Matant, kaip gyvena kitos kultūros, atrandame didesnę toleranciją ir supratimą, padedantį kontekstualizuoti mūsų pačių egzistenciją ir pamatyti daugiau ir plačiau nei tai ką mes laikome „normaliu“ pasauliu. Kitų akimis jų pasaulis yra „normalus“. Toks suvokimas itin naudingas gyvenime.

#5. Gyvenimas tampa istorija

Kas nenori senatvėje pasisodinti ant kelių anūkus ir pasakoti fantastinio gyvenimo istorijas? Arba kas nenori, kad šios istorijos būtų tokios, kurios galėtų prajuokinti žmones, nustebinti, suintriguoti ir įkvėpti aplinkinius? Kas nenori patirti nuotykių ir vėliau pasakoti istorijas, kurių pavydi draugai, o šeima mano, kad jie išgyveno nuostabų nuotykių kupiną gyvenimą?

Kuo daugiau keliauji, tuo daugiau, patiri, tuo daugiau gali papasakoti ir tampi įdomesnis žmogus aplinkiniams. Taip gimsta naujos pažintys, sukaupta geroji energija virsta naujais darbais ir įkvėpimais.

Taigi, apibendrinant, išleidę pinigus kelionėms, mes suteikiame sau visas šias galimybes praturtėti. Tam tikra prasme tai tarsi indėlis į kaupiamąją sąskaitą, santaupų sąskaitą, kurios naudą galima patirti ateinančius metus ir net visą gyvenimą.


Komentarai