9 unikaliausi ir dažniausiai aptarinėjami viešbučiai Europoje

Keliaudami po Europą norite ne tik aplankyti gražiausius ir įdomiausius objektus, paragauti to krašto kulinarinių šedevrų, bet ir apsistoti unikaliuose apartamentuose? Pristatome 9 įdomius ir išskirtinius Senojo žemyno viešbučius.

  1. Null Stern viešbutis Šveicarijoje

Šveicarijos Alpėse įsikūręs viešbutis yra be sienų ir stogo: apsistoję čia, galėsite žiūrėti į žvaigždes, gėrėtis kalnų vaizdais ir dangaus žydryne. Beje, į kainą įskaičiuotos ir liokajaus, atnešančio pusryčiaus tiesiai į lovą, paslaugos. Verta išbandyti – patirtis išties neįkainojama. Beje, viešbutis veikia nuo pavasario iki rudens, tačiau pasitaiko atvejų, kad dėl prasto oro viešnagė atšaukiama. Nakvynės kaina siekia apie 300 eurų, taip pat jau įkurti ir kiti 3 panašaus tipo kambariai.

  1. Georgian House Hotel Londone

Hario Poterio gerbėjai dabar gali įgyvendinti savo svajonę – apsistoti viešbučio burtininko apartamentuose. Juose rasite slaptas knygų lentynas, žvakėmis apšviestą koridorių akmenimis dekoruotomis sienomis, senovinio tipo lovas su masyviomis užuolaidomis, lagaminų, gėrimų butelių ir kitų teminių priedų. Stebuklinga aplinka ir fone skambanti muzika iš Hario Poterio filmų dar labiau pakursto lankytojų vaizduotę.

  1. Crane Hotel Faralda Amsterdame

Esate pasiruošę neįprastai viešnagei? Amsterdame įsikūręs viešbutis kviečia įsikurti vienuose iš trijų statybiniame krane įkurtų apartamentų. Kambarių langai – dideli, pro juos atsiveria vaizdas į upę bei miestą, o interjeras – skoningas, ryškus ir intriguojantis. Ant stogo įrengtas mini SPA, o gražiausia miesto panorama atsiveria sutemus. Sezono metu nuo krano viršaus galima šokti su guma. Nakvynė apartamentuose kainuoja nuo 795 eurų.

  1. Castillo Alcazar – Europos parko apartamentai Vokietijoje

Populiariame Vokietijos atrakcionų parke esančioje ispaniško stiliaus pilyje įkurtas ir viešbutis. Nors patogumai viešbutyje – šiuolaikiški, tai nė kiek nesutrukdys mėgautis senoviniu interjeru ir pasijusti lyg viduramžių pilyje. Viešbutis puikiai pritaikytas vaikams, o per langus matyti įspūdingi Europos parko atrakcionai.

  1. Santorini Windmill vila Graikijoje

Jei norite pasilepinti, rinkitės gražioje Graikijos Santorinio saloje esančias prabangias vėjo malūnų vilas. Iš privačių išskirtinių vilų kambarių atsiveria vaizdai tiesiai į žydrą Egėjo jūrą: nepakartojami peizažai matomi net iš lovos! Kiekvienai vilai priklauso atskiras baseinas, sūkurinė vonia, sodelis ir aikštelė automobiliams parkuoti.

  1. V8 viešbutis Vokietijoje

V8 viešbučiu Štutgarte visų pirma turėtų susidomėti automobilių entuziastai: kambariai puošti automobilių atributika, o lovos primena tikrus automobilius. Galite miegoti „Kadilake“ arba „Mersedese“: kiekviena lova pagaminta iš autentiškų automobilių dalių! Liukso numeriai atkartoja populiariausias „Route 66“, Drive-in kino, automobilių serviso ar plovyklos temas.

  1. Sorrisniva Igloo viešbutis Norvegijoje

Turite puikią progą apsistoti atšiauriausiame pasaulyje ledo viešbutyje. „Sorrisniva Igloo“, įsikūręs Norvegijos Laplandijoje, kasmet sausio mėnesį pastatomas iš naujo ir stūkso tol, kol pavasarį ištirpsta. Iškaltas iš ledo, viešbutis atrodo lyg animacinio filmo „Ledo šalis“ atitikmuo realybėje. Viešbutyje net ir lovos pagamintos iš ledo, tačiau stori kailiai ir patalai neleis sušalti.

  1. Tree Hotel Švedijoje

Viešbutis įkurtas Švedijos Laplandijos borealinio miško viduryje, o iš viešbučio atsiveria nepakartojami vaizdai į Lule upės slėnį. Šis viešbutis – tai šeši unikalūs nameliai medžiuose, projektuoti garsiausių Skandinavijos architektų. Įdomiausi nameliai – veidrodinis kubas, „UFO“ ir paukščių lizdas. Šie nameliai sužavės gamtos mylėtojus ir mėgstančius aktyvų laisvalaikį.

  1. Belle Tout švyturys Didžiojoje Britanijoje

„Belle Tout“ švyturys – išties unikali vieta apsistoti. 1832-aisiais pastatytas švyturys galiausiai buvo pritaikytas turistų poreikiams. Didžiausias švyturio privalumas – atsiveriantys 360 laipsnių pakrantės ir Septynių seserų uolų vaizdai. Viešbučio kambariai – teminiai, pavadinti Kapitono kajute, Senąja Anglija ir Sargo palėpe. Šiame švyturyje-viešbutyje patogus ir įsimintinas poilsis – garantuotas.

Taigi kuriuose iš šių viešbučių ir apartamentų labiausiai norėtumėte apsilankyti?

Komentarai