Airbnb gudrybė: 7 dienos pigiau nei 6

Ar gali patikėti, jog užsakant nakvynę ilgesniam laikotarpiui, galima sutaupyti ir gauti mažesnę sumą nei užsakant 6?

Ir septynios dienos čia ne retorinis pavyzdys. Airbnb kaip standartą siūlo suteikti nuolaidą svečiams apsistojantiems ilgiau nei 7 dienas ir ilgiau nei 28 dienas.

Nuolaida suteikiama procentais ir Airbnb priklausomai nuo vietos rinkos situacijos teikia pasiūlymą kiek ta nuolaida turėtų būti, tačiau daug kur tenka matyti apie 20 % nuolaidą septynių dienų ar ilgesnei viešnagei.

Ką tai reiškia piniginei?

Matematiškai tai atrodo maždaug taip:

6 dienos po 40 € = 240 €

7 dienos po 40 € – 20 % nuolaida = 224 €

Realiai paėmiau pirmą pasitaikiusį butą ir patikrinau.

Štai 6 dienų variantas:

Ir tas pats variantas 7 dienoms:

 

Jei 7 dienų nuolaida yra 16 ir daugiau procentų, suma darosi ženkliai mažesnė nei rezervuojant būstą 6 dienoms.  Keliems kavos puodeliams jau ir sutaupyta!

 

BONUS GUDRYBĖ!

Niekada nesistengiu užsakyti tą pačią dieną kai išsirenku. Tam yra paprasta priežastis. Jei Airbnb naršoma prisijungus, fiksuojamos paieškos, tad jei ilgai ir intensyviai ieškoję visgi neužsakote, sistema per 48 val išsiunčia jums pasiūlymą su butais, kuriems taikomos nuolaidos. Kartais tų butų nepastebi, kartais tiesiog nuolaidos nebūna tuo metu. Tad verta palaukti ir pažiūrėti pasiūlymus.

Bonus gudrybė +

7 dienų nuolaida ir spec nuolaidos pasiūlymas sumuojasi –  tad taip galima sumedžioti tikrai puikų būstą už ekonomišką kainą.

Komentarai