Inga Stumbrienė apie poilsį Šventojoje: „Pailsėti čia užsukame ir vasarą, ir žiemą“

Inga Stumbrienė apie poilsį Šventojoje: „Pailsėti čia užsukame ir vasarą, ir žiemą“

Verslininkė Inga Stumbrienė įsitikinusi: norint išties gerai pailsėti, reikia bent trumpam pakeisti aplinką. Todėl siekdama atsipalaiduoti ir pravėdinti mintis nuo kasdienės rutinos, žinoma moteris kartu su šeima reguliariai leidžiasi į keliones. Bent kartą per metus Stumbrų šeimyna randa laiko egzotiškoms atostogoms tolimuose kraštuose, tačiau neatsisako ir poilsio Lietuvoje – nesvarbu, vasara ar žiema už lango, reguliariai užsuka pailsėti į Šventąją.

Ir savaitgaliams, ir ilgėliau

Stumbrienė pasakoja atostogoms į Šventosios kurorte vykstanti jau eilę metų. Daugiau laiko verslininkė kartu su visa šeima čia praleidžia vyraujant šiltiems orams, tačiau nepraleidžia progos užsukti ir rudenį ar žiemą, kartais – tiesiog savaitgaliui.

„Tiesą sakant, į Šventąją važiuojame labai dažnai, kai tik pavyksta suderinti vaikų mokslus ir mūsų, tėvelių, darbus. Šaltuoju sezonu reguliariai stengiamės čia pailsėti bent savaitgaliais, o vasaromis, kai vaikai džiaugiasi atostogomis, Šventojoje užsibūname kur kas ilgiau“, – šypsosi verslininkė ir priduria: „Čia pailsėti mus visad traukia jūra, taip pat paties kurorto grožis – tai labai gražus, ramus ir jaukus miestelis, kuriame lengvai suderiname pasyvų poilsį ir aktyvią veiklą.“

Poilsis – įvairiapusis

Kaip Stumbrų šeima ilsisi Šventojoje? „Kadangi jūra mums – vienas didžiausių malonumų, stengiamės ja kuo daugiau pasidžiaugti: maudomės, deginamės, žaidžiame paplūdimio žaidimus. Taip pat esame aktyvaus sporto mėgėjai, taigi dažnai važinėjamės dviračiais. Jų takai čia vingiuoja pro pušynus ir palei jūrą, taigi yra be galo gražūs ir smagūs. Be to, čia pat yra modernus sporto stadionas, kuriame yra futbolo ir krepšinio aikštelės, treniruokliai – savo laiką stadione leidžiame itin dažnai. Taigi Šventojoje idealu ilsėtis ir suaugusiems, ir vaikams“, – vardija I. Stumbrienė. 

Verslininkė pasakoja mėgstamos veiklos Šventojoje randanti ir vasarą, ir žiemą. Anot I. Stumbrienės, vasarą Šventoji virsta aktyviu kurortiniu miesteliu, sutraukiančiu daug saulės ir jūros pasiilgusių žmonių. „Tuomet čia veikia daugybė pramogų parkų, atrakcionų, parduotuvių, kavinių ir restoranų, ir nors miestelis rodosi labai gyvas, šurmulys nėra varginantis“, – tikina.  

Tuo tarpu žiemą, kai Šventoji visai ištuštėja, I. Stumbrienė čia pasakoja pajaučianti nenusakomą ramybę, kuria mėgautis norisi dar ir dar: „Idealios sąlygos norintiems pailsėti nuo miesto triukšmo, kasdienių reikalų, rutinos ir tiesiog pasimėgauti jūros ošimu. Šventoji yra ramus kurortinis miestas, pasižymintis itin patogia lokacija. Norint ramiai pailsėti paplūdimyje, nereikia keltis keltu, o ir žmonių čia nėra tiek daug, kiek kituose pajūrio kurortuose.“

 Atostogų kainos priklauso nuo poreikių

Verslininkė nepritaria vis dažniau pasigirstančioms diskusijoms, kad Lietuvoje ilsėtis brangiau nei užsienyje. „Viskas priklauso nuo mūsų poreikių. Maisto kainos Lietuvoje dažnai mažesnės, žinoma, jei vengsite restoranų, kuriuose kainos ganėtinai aukštos. Mano šeima linkusi maistą gaminti namuose, taip pavyksta sutaupyti nemažai lėšų“, – teigia I. Stumbrienė.

Moters planuose šią vasarą bent kelios išvykos į Šventąją, tačiau šeima žada neaplenkti ir egzotiškų kraštų bei leistis į tolimą kelionę: „Visuomet stengiamės keliauti į naujas vietas, kuriose nesame buvę. Tai mūsų šeimos nerašyta taisyklė – tos pačios vietos antrą kartą nesirenkame. Juk pasaulyje tiek daug gražių ir dar nematytų vietų.“

Pranešimą paskelbė: Justina Steiblytė, Fabula Hill+Knowlton Strategies

Komentarai