Kaip pasiruošti kelionei kemperiu? 7 esminiai patarimai
|Sušilęs oras daugelį skatina ieškoti naujų kelionių krypčių, kurios ne tik atveria galimybes plačiau pažinti pasaulį, o gal ir Lietuvą, tačiau taip pat ir pasiilsėti tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Džiugu, kad šiuo metu keliauti patogiai, tačiau taip pat kuo arčiau gamtos – įmanoma. Puiki alternatyva – kemperiai, prikabinami nameliai, kurie tampa tikrai aistra daugeliui.
Svarbiausia, kad įranga kemperiams ir karavanams yra tokia įvairi, kad šiuo namelius ant ratų galima padaryti kaip namus, kuriuose norėsis praleisti kuo daugiau laiko.
Jeigu domina – skaitykite toliau, kadangi iš savo asmeninės patirties, kuri apima net 5-erius keliavimo metu kemperius, pateiksiu kelis patarimus, kurie padės tinkamai pasiruošti kelionei.
1. Dujų sistema.
Būtinai reikia pasirūpinti, kad dujų sistema, kuri yra kemperyje – ne tik atitiktų Jūsų poreikius savo galingumu, tačiau taip pat ir būti saugi. Tai yra prioritetas, turėtų būti. Montavimo darbus geriausia palikti specialistams, o įsigyti įrangą galite patogiai.lt prekybos vietoje.
2. Baldai kemperiui.
Karavanai ir kamperiai gali būti ištobulinti taip puikiai, kad būdami juose jausitės kaip namuose. Pirmiausia, žinoma, reikia baldų: stalų, kėdžių, kitų smulkmenų, kurios užtikrins komfortą. O šiais laikais žmonės to nori. Net ir tokiu atveju, kai renkasi keliones „kuo arčiau gamtos“.
3. Buitinė technika.
Žinoma, reikia pasiruošti ir buitinę techniką, kuri, vėlgi, suteikia daugiau komforto. Nuo mini šaldytuvų iki kaitlenčių. Jeigu kelionė trunka ilgai – skanus, šiltas., ką tik gamintas maistas yra tikras išsigelbėjimas.
4. Apsauga nuo vabzdžių.
Nepriklausomai nuo Jūsų kelionės maršruto – vasaros metu reikia pasirūpinti apsaugomis nuo vabzdžių, kurie tikrai gali labai apsunkinti keliones. Ir kalbu ne tik apie purškiklius, tačiau ir tinklelius, kurie yra montuojami ant transporto priemonių-namelių langų, durų ir panašiai. Šios apsaugos nebūna per daug ir tikrai verta investuoti daugiau, kad tik kokybė būtų pati geriausia.
5. Daiktai, būnant lauke.
Pasirūpinkite ne tik tais daiktais, kurie yra reikalingi būnant karavane, tačiau ir tais, kurių reikia, kai ilsitės tam tikroje stotelėje. Tai ir lauko baldai, grilis, dažnai mobilūs hamakas, montuojamas lauko dušas bei kitos smulkmenos skirtos patogiam buvimui ir tuo pačiu smagiam laiko leidimui.
6. Vaistai.
Kad ir kur bei kaip keliaujate – reikia su savimi turėti vaistų, kurie padės susitvarkyti su bet kokiomis sveikatos problemomis. Žinoma, Lietuva nėra didelė, o kiekviename kaimelyje galima rasti po vaistinę. Tačiau ką daryti, kai pilvą suskaudo nakties metu? Juk atsarga gėdos nedaro, tiesa?
7. Tinkama apranga.
Galiausiai, reikia pasirūpinti drabužiais, kurie leis gerai jaustis dienos metu lauke ir tuo pačiu naktį, kai temperatūra gali stipriai nukristi, o nameliai – nešildomi. Kuo daugiau galimų scenarijų pavyks įvertinti – tuo tikresnis galite būti dėl situacijos sprendimo radimo.