Kelionėms pritaikyti stiliaus patarimai brandaus amžiaus moterims

Mėgstate keliauti? Sulaukusios brandaus amžiaus turite gerokai daugiau laisvo laiko, kurį norėtumėte skirti pasaulio pažinimui? Tačiau ruošiantis į jūsų laukiančias keliones jūs dažnai susiduriate su daugybe stiliaus klausimų, kurie jums neduoda ramybės? Ir iš tiesų, atrasti naudingus stiliaus patarimus brandaus amžiaus moterims nėra jau taip paprasta. Tačiau vien tai, jog jums nebe dvidešimt ir jūs nenorite dėvėti trumpų šortų ir marškinėlių, dar nereiškia, jog keliaudamos turite aukoti savo stilių! Taigi, skubame jums pristatyti ne vieną naudingą patarimą, kuris padės kiekvienai iš jūsų keliauti stilingai.

Suformuokite kelioninį kapsulinį garderobą

Klausiate, kas yra kelioninis kapsulinis garderobas? Tai stiliaus detalių rinkinys, kurį galite lengvai susipakuoti savo kelionei. Toks kelioninis kapsulinis garderobas pasižymi tam tikra spalvine schema, kuri dažnai būna neutralių spalvų, o visos stiliaus detalės maišomos ir derinamos taip, kad turėtumėte daugybę skirtingų variantų visoms kelionėje nusimatančioms veikloms.

„5-4-3-2-1“ metodas

„5-4-3-2-1“ metodas yra labai naudingas formuojant kelioninį kapsulinį garderobą. Tačiau taip pat labai svarbu, kad kiekvienas jūsų pasirinktas daiktas atliktų bent kelias funkcijas. Tai reiškia, kad jei tuos pačius drabužius jums pavyks dėvėti skirtingais būdais, turėsite galimybę suformuoti labai įvairius įvaizdžius, neapsunkinant savęs gausybe skirtingų drabužių. Taigi, kaip galėtumėte taikyti šį metodą?

Susipakuokite šiuos drabužius ir aksesuarus:

  • 5 viršutinius drabužius;
  • 4 apatinius drabužius;
  • 3 poras batų, 3 sukneles;
  • 2 rankines, 2 skrybėles, 2 kaklo vėrinius;
  • 1 striukę, 1 paplūdimio apsiaustą, 1 maudymosi kostiumėlį, 1 porą akinių nuo saulės.

Atsižvelkite į numatomus orus

Žinoma, taikant „5-4-3-2-1“ metodą ir renkantis minėtoms kategorijoms priskiriamus drabužius, vertėtų atsižvelgti ir į numatomus orus kelionės metu. Oro sąlygos gali turėti didelę įtaką pasirenkamiems drabužiams, kurie atsidurs jūsų kelioniniame bagaže. Todėl prieš pradedant kelioninio kapsulinio garderobo formavimo darbus, pirmiausia turėtumėte pasidomėti, kokie orai yra numatomi jūsų pasirinktoje užsienio šalyje.

Pavyzdžiui, jei nusimato šilti orai, galite rinktis lengvesnes sukneles, kurios ne tik neleis jums perkaisti tyrinėjant neatrastus kraštus, tačiau taip pat ir neužims daug vietos jūsų kelioniniame bagaže. Tuo tarpu, jei oras šaltesnis, džinsai (https://sidonas.lt/15-kelnes-dzinsai) gali būti puikus pasirinkimas kelionei, nes greičiausiai juos galėsite dėvėti prie kiekvieno savo kelionėje turimo drabužio. Galiausiai nepamirškite, kad labai svarbu, jog pagrindiniai jūsų kelioninės kapsulės elementai būtų aukštos kokybės, puikiai jums tinkantys ir labai patogūs. Geriau su savimi turėti mažiau, tačiau labai kokybiškų drabužių, nei daugiau tokių, kuriuos galėsite dėvėti vos vieną kartą.

Rinkitės tik tuos drabužius, su kuriais gerai jausitės

Labai svarbu ieškant jūsų laukiančiai kelionei tinkančių drabužių, pastaruosius rinktis atsižvelgiant į savo kūno tipą. Nors puikiai suprantama, kad gali labai vilioti įsigyti drabužius, kurie atrodytų labai madingai, tačiau nepamirškite, kad jūs tikrai nenorite, jog jūsų kelioninis bagažas būtų nepakeliama našta. Todėl turėtumėte su savimi pasiimti tik tokius drabužius, kuriuos dėvėdamos jūs iš tikrųjų jaustumėtės labai patogiai.

Pasirinkite vieną spalvinę gamą

Vienas svarbiausių dalykų, kuriuos galite padaryti, kad jūsų kelioninis kapsulinis garderobas būtų kuo sėkmingesnis, yra vienos spalvinės gamos laikymasis. Tai reiškia, kad ruošiantis į kelionę daiktų pakavimo metu turėtumėte rinktis tai, ką būtų galima lengvai maišyti ir derinti. Taigi, renkantis tos pačios spalvinės gamos drabužius užtikrinsite, kad visi jie derės kartu. Be to, naudinga rinktis ir neutralias spalvas, kadangi tuomet suderinti skirtingus drabužius taps dar paprasčiau. Tačiau suprantama, kad galite į savo kapsulinį garderobą įtraukti ir vieną kitą ryškesnį ar raštuotą drabužį, pvz., kelias ryškių spalvų ir išskirtinių raštų palaidines (https://sidonas.lt/13-palaidines). Tokius drabužius bus daug lengviau priderinti, kai kiti pagrindiniai drabužiai bus neutralių spalvų.

Viršutinių drabužių suderinamumas su kitais drabužiais

Paprastai viršutiniai drabužiai būna vieni stambiausių ir daugiausiai vietos kelioniniame bagaže užimančių drabužių, todėl jų kiekis turėtų būti labai ribotas. Leidžiantis į kelionę (nepaisant to, kokiu metų laiku keliautumėte) su savimi visuomet reikėtų turėti bent vieną striukę, suteikiančią jums daugiau šilumos ir apsaugą nuo vėjo bei lietaus.

Rinkitės nesiglamžančius ir kokybiškus audinius

Šiandien rinkoje yra nemažai įvairių pagalbinių priemonių, kurių dėka galima lengviau supakuoti savo drabužius, išlaikant juos mažiau susiglamžiusius. Tačiau vienas geriausių būdų to išvengti yra pasirinkti nesiglamžančius drabužius. Žinoma, vasarą išvengti drabužių susiglamžymo yra ganėtinai lengva, nes vis tiek esame linkusios su savimi į kelionę pasiimti daugiau lengvų drabužių, tačiau kitais metų laikais minėti sprendimai gali tapti labai veiksmingi ir padedantys išvengti didelio galvos skausmo.

Kita vertus, reikėtų atminti, kad daugelis raukšlėms atsparių drabužių taip pat labai priglunda prie kūno, nes jie paprastai būna daug puresni. Tačiau jei jums sunkiai seksis atrasti drabužius, kurie leistų visos kelionės metu jaustis užtikrintai, pasistenkite pasirinkti laisvesnio kirpimo viršutinę dalį arba kelnes. Tai taip pat pasakytina ir apie vasaros sezonui skirtas sukneles – plazdantys ir nesiraukšlėjantys audiniai taps nepamainomais jūsų kelionės pagalbininkais, kartu užtikrinant, kad jums nebūtų karšta. Tuo tarpu, jei jūs mėgstate į savo kasdienį įvaizdį įtraukti įvairias spalvas, būsimai kelionei rinkitės ryškią arba raštuotą suknelę. Tokiu būdu jūs galėsite daug lengviau paįvairinti savo aprangą ir tai neapsunkins jūsų kelioninio bagažo.

Tačiau jei jūsų kelionė nusimato šaltuoju metų laiku ir jūs su savimi pasiimate daug plonų marškinėlių, nes jie paprasčiausiai labai gerai atrodo, net jei ir nesuteikia reikiamos šilumos, tokiu atveju ribotą vietą jūs išnaudojate ne pačiu efektyviausiu būdu. Todėl vietoje to daug išmintingiau pasirinkti iš merino vilnos pasiūtą bazinį drabužį, kuris neleis jums sušalti kelionės metu ir kartu bus labai patogus bei stilingas.

Be to, labai puikus būdas neprašauti pro šalį yra pagalvoti, ką jūs iš tikrųjų dėvėtumėte būdamos namuose, kai nekeliaujate. Jei tam tikras iš pirmo žvilgsnio jus sudominęs drabužis nėra tai, ką jūs pasirinktumėte dėvėti namuose, nesivežkite jo. Visos kelionės metu jūs turite jaustis labai patogiai ir jaukiai. Todėl būkite tikros, kad jūsų kelioniniame kapsuliniame garderobe yra tik tai, ką jūs su mielu noru dėvėtumėte bet kokia proga.

Būkite tikros, kad jūsų batai yra universalūs

Kai planuojate savo kelionę, avalynės pasirinkimas vaidina labai svarbų vaidmenį, kadangi kelionėje svarbiausia yra patogumas. Kad ir kur vyktumėte, visuomet būkite tikros, kad su savimi pasiimate labai patogią avalynę, nes tikėtina, kad atostogų metu nemažai laiko praleisite vaikščiodamos. Patogi sportbačių pora gali suteikti ne tik puikią atramą jūsų kojoms ir daugiau patogumo, tačiau taip pat būti lengvai suderinama su įvairia apranga.

Be to, svarbu, kad su savimi į kelionę nepasiimtumėte daugiau nei trijų porų batų. Ir net jei baiminatės, kad jų neužteks, pirmiausia gerai pagalvokite, ko jums iš tikrųjų reikės, kaip jūs leisite savo atostogas ir kiek jos truks. Galite būti tikros, kad suprasite, jog trijų porų tikrai pakaks. Ir tarp jų būtinai turėtų atsidurti gražūs sandalai, kurie tiks tiek laisvalaikiui, tiek ir oficialesniam vakarui ar ypatingam renginiui.

Komentarai