Kūno kontūrų operacijos efektyviai padeda padailinti savo formas

Įvairūs socialiniais tinklai tiesiog mirgėte mirga nuo nuostabių nuotraukų, kuriose pozuoja tobulų kūno formų žmonės. Tada kyla noras ir patiems labiau pasistengti dėl savo figūros, sveikiau maitintis, nueiti į sporto klubą pasitreniruoti ar laikytis dietos. Tačiau visi šie dalykai veikia mitybą su fiziniu aktyvumu ir laikantis režimo. Žinoma visa tai reikalauja laiko ir kantrybės.

Siekiantys greitesnio efekto ir norintys patobulinti savo kūno formą gali rinktis plastinės chirurgijos procedūrą – riebalų nusiurbimą. Ji duoda pastebimų ilgalaikių rezultatų, jei norite padailinti savo šlaunis, rankas, klubus ar pilvą. Po šios operacijos ne tik sumažėja apimtys, bet ir padailėja kūno oda, mažėja celiulitas. Tačiau reiktų atkreipti dėmesį į tai, kad riebalų nusiurbimas nėra tolygus svorio metimui, nes ši procedūra naudingiausia tuomet, kai norima paryškinti kūno kontūrus ar pakoreguoti problemines vietas.

Riebalų nusiurbimas atliekamas labai individualiai, dažniausiai pašalinama nuo 1-3 litrų riebalų, nes vienu metu pašalinus daugiau, gali kilti komplikacijų ar infekcijų grėsmė. Stengiamasi riebalų nusiurbimą atlikti per vieną procedūrą, tačiau kiekvienas atvejis yra aptariamas su plastikos chirurgu, kuris konsultacijų metu su pacientu aptaria detalų operacijos planą. Šia procedūra naudojasi tiek vyrai, tiek moterys. Viena dažniausių procedūrų yra vadinamo „dvigubo“ pagurklio mažinimas. Taip pat populiarios sėdmenų, juosmens, šlaunų ir klubų korekcijos. Pašalinus riebalus yra atliekama ir tos srities odos plastika, nes savaime, susitraukia tik jauno žmogaus oda. Riebalinės ląstelės, kurios yra pašalinamos, nebeatsistato, tačiau nesilaikant sveiko gyvenimo būdo, riebalai gali kauptis kitose organizmo vietose.

Gpklinika siūlo įvairias kūno kontūrų operacijų paslaugas, kurias atlieka patyrę plastikos chirurgai, puikiai išmanantys savo darbą ir padėsiantys jums pagražinti, ir padailinti savo kūno formas.

 

Komentarai