Aktualiausi patarimai apie vartotojų teises – vaizdo rubrikoje internete

Kaip elgtis, jei išsinuomojus automobilį kitoje ES valstybėje buvo nepagrįstai nuskaičiuota už žalą?  Arba sugedus buitinei technikai atsisakoma taikyti teisinę garantiją? Vartotojams, perkantiems ir keliaujantiems kitose šalyse tenka susidurti su problemomis, todėl labai svarbu žinoti savo teises.

Europos vartotojų centro specialistai parengė vaizdo siužetų rubriką „Europos vartotojų centras pataria“, kurioje aptariamos dažniausiai vartotojams klausimų keliančios temos: oro keleivių teisės, automobilių nuomos ypatumai, neįgaliųjų teisės keliaujant, ką būtina žinoti perkant internetu, kaip atskirti klastotes ir kt.

Siužetuose pateikiama aiški ir glausta informacija apie vartotojų teises, aptariamos konkrečios situacijos, į kurias gali patekti vartotojai, ir kaip elgtis susidūrus su problemomis. 

Europos vartotojų centro specialistai tvirtina – keliauti ir pirkti Europoje paprasčiau ir saugiau, kai žinai savo teises.

Rubriką „Europos vartotojų centras pataria“ žiūrėkite Jums patogiu laiku Lrytas.tv interneto portale, nuoroda:  https://tv.lrytas.lt/search/?q=Europos%20vartotoju%20centras%20pataria.

Europos vartotojų centras Lietuvoje veikia nuo 2005 m. Centras padeda spręsti problemas, kilusias Lietuvos vartotojams, įsigijusiems nekokybišką prekę ar paslaugą Europos Sąjungos valstybėse narėse, Norvegijoje ar Islandijoje bei šių valstybių vartotojams, įsigijusiems nekokybišką prekę ar paslaugą Lietuvoje.

Vartotojams pagalba teikiama nemokamai. Daugiau informacijos www.ecc.lt

Pranešimą paskelbė: Rasa Tiaškevičienė, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba

Komentarai