Lietuvai – tarptautinis įvertinimas už turizmo rinkodaros kūrybiškumą

Europos kelionių komisija (ETC) „Keliauk Lietuvoje“ bei kūrybos agentūros „Wide Wings“ bendrą vaizdo projektą paskelbė vienu geriausių reklaminių turizmo klipų Europoje. Klipas „Discover colours you never knew existed“ užėmė 2-ąją vietą.

Komisijos nariai iš turizmo, audiovizualinių menų ir rinkodaros sričių viso vertino 18 vaizdo įrašų iš 12 skirtingų turizmo tarybų Europoje. Konkurse dalyvavo dviejų kategorijų turizmo vaizdo įrašai:

1.Turizmo vaizdo klipai, kurie sukurti atsižvelgiant į COVID-19 pandemiją, didinantys supratimą apie turizmo vertę ir jo socialinį poveikį ir (arba) raginantys žmones palaikyti pramonę šios krizės metu.

2. Reklaminiai turizmo klipai, kuriuose demonstruojamos Europos turistinės vietos, kryptys.

Pirmoji vieta atiteko Slovėnijos turizmo klipui „Time to #stayhome. Turn to nature and dream“, antroji – Lietuvai su „Discover colours you never knew existed“, o trečioji – Danijai, kuri šiemet keliautojams pristatė „Much more than “just” Denmark“ reklaminį vaizdo klipą. Visi šie 3 darbai toliau keliaus varžytis dėl geriausio turizmo klipo pasaulyje „Grand Prix CIFFT Circuit 2021“ apdovanojimuose. Daugiau apie apdovanojimus skaitykite čia.

„Džiaugiamės tokiu profesiniu įvertinimu iš industrijos profesionalų. Tai – ilgo ir kruopštaus „Keliauk Lietuvoje“ ir kūrybos agentūros „Wide Wings“ darbo rezultatas. Spalvų kampanija tikėjome nuo pat jos starto, o ieškoti dar daugiau kūrybiškų kampų paskatino ne tik Lietuvos, bet ir užsienio žiniasklaidos dėmesys. Tai įrodymas, kad dirbame teisinga linkme “, – įvertinimą komentuoja „Keliauk Lietuvoje“ direktorius Dalius Morkvėnas.

„Vertindami Lietuvos matomumą ir žinomumą užsienio šalyse, pastebime, kad turizmas yra viena iš matomiausių dimensijų, kuri svariai prisideda prie šalies matomumo augimo ir teigiamo įvaizdžio formavimo užsienio šalyse, todėl labai džiaugiamės kolegų, o tuo pačiu ir Lietuvos sėkme“, –  sako Vyriausybės kanceliarijos, Lietuvos įvaizdžio grupės vadovas Marius Gurskas.  

Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ spalvų kampaniją „Discover colours you never knew existed” užsienio šalių auditorijoms pristatė dar 2020 metų birželį. Pagrindinė kampanijos idėja – paskatinti keliautojus atrasti Lietuvą per neįprastas spalvas: šaltą šaltibarščių rožinę, gilią miškų žalią, Kauno modernizmo pilką, Vilniaus stogų raudoną, ruginės duonos juodą, Baltijos mėlyną ir gintaro geltoną. Šiuo metu užsienio auditorijai jau pristatytos miško žalios, Kauno modernizmo pilkos ir šaltibarščių rožinės spalvos. Pastaroji susilaukė dėmesio ir iš amerikiečių reklamos naujienų portalo „Adweek“, turinčio 6 mln. skaitytojų. Visus „Keliauk Lietuvoje“ kurtus vaizdo klipus, skirtus „Discover colours you never knew existed“ kampanijai atskleisti, galima peržiūrėti čia.

Pranešimą paskelbė: – -, Spaudos tarnyba, Vyriausybės kanceliarija

Komentarai