Nauja „Wizz Air“ kampanija skatina tvarumą ir vartotojų atsakingumą

2022 m. sausio 20 d. Sparčiausiai auganti Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air” tvirtina savo poziciją kaip tvariausios žemyno oro linijos – šiandien bendrovė pristato kampaniją „Skrisk su „Wizz Air“ – žaliausiomis oro linijomis“.

Kampanija yra ilgalaikio bendrovės įsipareigojimo daryti kuo įmanoma mažesnį poveikį klimato kaitai dalis. Starto proga „Wizz Air“ generalinis direktorius Jozsefas Varadi, pasidalino atviru laišku klientams. Jame jis išsakė septynis argumentus, kodėl „Wizz Air“ yra geriausias oro linijų pasirinkimas tiems, kam rūpi tvarumo iniciatyvos, ir paskatino vartotojus rinktis atsakingai.

„Wizz Air“ yra sparčiausiai auganti oro linijų bendrovė Europoje, kuri kasdien augančius klientų srautus stengiasi aptarnauti atsižvelgdama į tvarumo principus:

 1. Su „Wizz Air“ skrendančio keleivio CO2 pėdsakas vidutiniškai sudaro tik 57,2 gramo vienam keleivio kilometrui (apskaičiuota prieš pandemiją). Jei visos Europos oro linijos veiktų taip efektyviai, žemyno CO2 emisija iškart sumažėtų 34 procentais.
 2. „Wizz Air“ neskraido pustuščiais lėktuvais – taip išvengiama nereikalingos taršos.
 3. „Wizz Air“ lėktuvuose nėra verslo klasės kategorijos – tokia politika taip pat leidžia išvengti papildomos taršos.
 4. Oro linijų bendrovė skraido tik tiesioginiais maršrutais: vienas pakilimas, vienas nusileidimas, jokių jungiamųjų skrydžių, jokio papildomo kuro deginimo.
 5. „Wizz Air“ oro linijų parkas yra jauniausias ir moderniausias Europoje (lyginant su kitomis oro linijomis, turinčiomis 50 ir daugiau orlaivių).
 6. „Wizz Air“ orlaivių parke – tik moderniausi, aukščiausius variklių standartus atitinkančios komplektacijos lėktuvai, kurie leidžia užtikrinti kaip įmanoma mažesnį išmetamų teršalų kiekį.
 7. „Wizz Air“ skraido tik tokiais maršrutais, kuriems nėra trumpesnių, nei keturių valandų tiesioginė kelionė traukiniu, alternatyvų.

Nors šiuo metu „Wizz Air“ CO2 emisiją vienam keleivio kilometrui jau yra mažiausia, bendrovė tikisi iki 2030 m. ją sumažinti dar 25%, lyginant su 2019 m.

„Wizz Air“ orlaivių parkas – vienas jauniausių pasaulyje, vidutinis bendrovės lėktuvų amžius sudaro 5 metus ir yra gerokai mažesnis už sektoriaus vidurkį (apie 10 metų). Planuojama jog vidutinis „Wizz Air“ orlaivių amžius toliau mažės: tikimasi, kad iki 2024 m. jis sudarys 3,6 m., o iki 2026 m. – 3,2 m. Šį bendrovės sprendimą lemia įsipareigojimas siekti kuo didesnio tvarumo.

Jozsefas Varadi, „Wizz Air“ grupės vadovas, pabrėžia, kad „Wizz Air“ yra ambicinga oro linijų bendrovė.

„Mūsų strategija – per ateinantį dešimtmetį savo parką išauginti iki 500 orlaivių ir toliau siūlyti visiems prieinamas keliones lėktuvu. Ši kampanija yra įrodymas, kad vienu metu galima siekti ir augimo ir tvarumo. Vartotojus, kurie ieško kelionių lėktuvu, ši kampanija skatina įdėmiai patikrinti faktus, įsigilinti į naujausias technologijas ir nepasitikėti neaiškiais pažadais“, – komentuoja vadovas.

„Anglies dioksido emisiją mažinti galime tik visi kartu sutelkę jėgas. Todėl džiaugiamės tokia „Wizz Air“ ambicija, – komentuoja Julie Kitcher, „Airbus“ vykdančioji viceprezidentė, atsakinga už korporatyvinius reikalus ir komunikaciją.- „Wizz Air“ šiuo metu valdo daugiau kaip 140 lėktuvų parką ir yra pateikusi užsakymą dar beveik 500-ams orlaivių. Taip bendrovė įgyvendina užsibrėžtą tikslą skraidyti moderniausiais, aplinkai draugiškiausiais lėktuvais. Dirbdami su tokiomis oro linijomis kaip „Wizz Air“, taip pat – su šiuo metu atsirandančiomis naujausiomis technologijomis, matome, kad mūsų sektorius daro didžiulį progresą, siekdamas kad kelionės lėktuvais būtų kuo tvaresnės“.

Daugiau apie kampaniją „Skrisk su „Wizz Air“ – žaliausiomis oro linijomis“ skaitykite čia: www.wizzair.com/en-gb/greenest

 

Jūsų žiniai – atviras „Wizz Air“ vadovo laiškas vartotojams:

  

Apie „Wizz Air“

„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 149 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivių parką. Aviacijos profesionalų komanda teikia aukščiausios kokybės paslaugas ir labai žemas bilietų kainas, todėl „Wizz Air“ 40 mln. keleivių tapo pirmaujančiu pasirinkimu, finansiniais metais F20, kurie baigiasi 2020 m. kovo 31 d. „Wizz Air“ akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, bendrovę įtraukė į saugiausių oro linijų dešimtuką, o ATW – 2020 metų aviakompanija, tai didžiausia garbė, kurią gali gauti oro bendrovė ar asmuo, pripažįstant asmenis ir organizacijas, pasižymėjusias puikiais rezultatais, naujovėmis ir puikiu aptarnavimu.

 

Daugiau informacijos:

Birutė Stanevičienė / UAB „Adverum“ / +370 65634995

Follow us on Instagram: @wizzair

Follow us on Facebook: @wizzair

Follow us on Twitter: @wizzair

                                                                                                                              

Pastabos redaktoriams:

 • Visi „Wizz Air” skrydžiai vykdomi Airbus A320 orlaiviais, turinčiais 180 vietų, A321 orlaiviais, kurie turi 230 vietų, Airbus A320neo orlaiviais su 186 vietomis ir Airbus A321neo lėktuvais, kuriuose įrengtos 239 vietos.
 • „Wizz Air” yra įdiegusi patobulintą higienos sistemą. Pvz., keleiviai privalo dėvėti veido kaukes, salono įgula turi dėvėti kaukes ir mūvėti pirštines, visas pirkimo operacijas orlaivyje prašoma atlikti naudojantis bekontaktėmis priemonėmis, keleivių prašoma laikytis fizinio atstumo, visas paslaugas rekomenduojama užsisakyti ir pirkimus atlikti internetu, prieš skrydį ir t.t.
 • Visuose „Wizz Air” orlaiviuose sumontuoti HEPA filtrai išfiltruoja 99,97% virusų ir bakterijų iš oro. Be to, visi lėktuvai yra kasdien valomi pagal griežtą grafiką, reguliariai dezinfekuojami rinkoje veiksmingiausiu pripažintu antivirusiniu tirpalu, ir papildomai tokiu pačiu tirpalu dezinfekuojami per naktį.
 • Kad užtikrintų keleivių ir įgulos sveikatą bei saugumą, „Wizz Air“ yra įdiegusi naują higienos reikalavimų sistemą. Spustelėkite čia, kad peržiūrėtumėte naują „Wizz Air“ vaizdo įrašą apie sveikatą ir saugumą.
 • Naudoti skirtų orlaivių, įgulos nuotraukų ir logotipų, rasite čia: http://wizzair.com/en-GB/press

Pranešimą paskelbė: Renata Rimkutė, UAB ADVERUM

Komentarai