„Nuotykių ekspediciją” vaikams sukūrę E. Jakilaitis ir P. Tamolė ragina dovanoti vaikams ne daiktus, o potyrius

Artėjant Kalėdoms tėvai susirūpina, kaip galėtų nustebinti vaiką, kokia dovana be kompiuterių ir telefonų galėtų suteikti džiaugsmo. Nuolat modernėjančiame pasaulyje vis daugiau vaikų renkasi virtualų bendravimą vietoj gyvo pokalbio ar kompiuterinius žaidimus vietoj pramogų gryname ore. Vis tik vienintelės Lietuvoje nuotykių stovyklos organizatoriai pastebi, kad vaikus sudominti galima potyriais. 

Vaikus domina tai, kas nauja

„Dabartinės aplinkybės – siaučianti pandemija, naujosios technologijos didina atskirtį tarp moksleivių. Pats, kaip trijų vaikų tėvas, pastebiu, kad gyvenimas be technologijų darosi sunkiai įmanomas, o draudimai jomis naudotis yra neveiksmingi. Vaikų nereikia riboti, priešingai – duoti jiems laisvę patirti, pamatyti, paragauti ir sudominti realiais dalykais. Būtent tai siūlome Nuotykių ekspedicijoje”, – pasakojo vienas iš stovyklos sumanytojų, prodiuseris Edmundas Jakilaitis.

Pasak jo, stovykloje „Nuotykių ekspedicija“ 10-17 metų vaikai per šešias dienas įveiks ne vieną žygį, susipažins su kvapą gniaužiančios Aukštaitijos Nacionalinio parko gamta, žiūrės kiną po atviru dangumi, mankštinsis bei mokinsis gaminti su žinomu šefu Vylium Blauzdavičiumi. 

„Praėjusių metų pavyzdys rodo, kad potyriminis mokymasis vaikus „veža“. Stovykloje jiems viskas nauja – nuo veiklų iki sutiktų žmonių. Patenkinti buvo ne tik stovyklautojai, bet ir tėvai, sulaukėme daugybės teigiamų atsiliepimų ”, – tęsė E. Jakilaitis. 

Vaikus žavi instagraminė aplinka

Nuotykių ekspedicija įsikūrusi šalia autentiško Kaltanėnų dvaro svirno, parko teritorijoje. Vaikai gyvens moderniai įrengtoje stovyklavietėje su visais patogumais.

„Stovyklautojai gyvens komfortiškai įrengtose ekspedicinėse palapinėse. Jos puikiai atrodo nuotraukose, instagrame, kas vaikus džiugina. Tačiau svarbu paminėti, kad palapinės ne tik gražiai atrodo, bet yra itin patogios. Moksleiviai jose ras lovas ir patalynę, o stovyklos teritorijoje yra įrengti stacionarūs tualetai ir dušai”, – pasakojo ekspedicijos vadovas, aktorius Paulius Tamolė.

Pasak stovyklos vadovo, dėl didelio susidomėjimo nuo šių metų kviečiami ir vyresni vaikai.

„Praeitais metais stovykla buvo skirta 10 – 14 metų vaikams, tačiau sulaukus nemažai užklausų nuo šiol kviečiame ir vyresnius, 15 – 17 metų, vaikus. Kviečiami visi norintys, tačiau maloniai laukiami ir ankstesni ekspedicijos dalyviai, nes programa šiemet yra atnaujintinta. Pažadu, tai stebuklinga nuotykių savaitė kiekvienam vaikui“, – sakė P. Tamolė.

Pasak aktoriaus, tai puiki idėja dovanai vaikams. Daugiau informacijos apie stovyklą „Nuotykių ekspedicija“, kainą ir registraciją rasite https://www.nuotykiuekspedicija.lt/ arba https://www.facebook.com/nuotykiuekspedicija

Pranešimą paskelbė: Aistė Simėnaitė, Aistė Simėnaitė
„Nuotykių ekspediciją” vaikams sukūrę E. Jakilaitis ir P. Tamolė ragina dovanoti vaikams ne daiktus, o potyrius

Komentarai