Pigios kelionės į Vokietiją

Darbo reikalais ar poilsiui, Vokietija tampa vis populiaresnė kryptis lietuvių kelionėms. Čia yra viena didžiausių emigrantų iš Lietuvos populiacijų, todėl keliavimas į Vokietiją yra svarbus nemažai daliai mūsų šalies gyventojų. Jeigu jus domina pigios kelionės į Vokietiją ir ieškote nebrangaus, bet saugaus ir patikimo transporto – spauskite ant nuorodos – http://www.olandijakasdiena.lt/paslaugos/keleiviu-pervezimas/vezame-i-vokietija/.

Puslapyje Olandijakasdiena profesionalūs vairuotojai veža krovinius bei keleivius į Belgiją, Nyderlandus (Olandiją) bei Vokietiją beveik kiekvieną dieną. Taip pat galimas pavežimas ir į pakeliui esančias vietas. Vokietijoje galite nukeliauti į beveik bet kurią vietovę, tereikia apie tai pranešti iš anksto.

  • Berlynas
  • Hamburgas
  • Štutgartas
  • Dresdenas
  • Miunchenas
  • Hanoveris
  • Leipcigas

Ir kiti miestai gali būti maršruto dalimi, jeigu jums ten reikia!Keleivius iš Lietuvos į Vokietiją be išimčių veža antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais, o pagal susitarimą išvykti galima pirmadienį, trečiadienį, penktadienį bei sekmadienį. Taip pat kaip ir į Vokietiją, ir iš Vokietijos į Lietuvą galite parvykti saugiai ir greitai.

Kainos prasideda nuo 70 eurų ir taip pat priklauso nuo jūsų galinės stotelės. Tačiau taikomos ir nuolaidos, kurios padės sutaupyti. Jeigu esate lojalus Olandijakasdiena klientas arba keliaujate grupėje (3+ asmenys) – pritaikoma nuolaida, kuri padės nukeliauti į didžiąją Bundesrespubliką dar pigiau.

Jeigu jus domina kelionė į Beneliukso šalis, ten Olandijakasdiena taip pat veža, galite palikti užklausą interneto puslapyje ir sužinoti tikslius įkainius bei gauti pasiūlymą arba tiesiog susisiekti internetu. Taip, daug kas veža į Vokietiją bei kitas Europos šalis, bet Olandijakasdiena.lt tai daro profesionaliau, saugiau ir pigiau nei daugelis kitų!

Komentarai