Restoranas puiki vieta švęsti

Jei laukia ypatinga proga ir ieškote vietos kur švęsti – restoranas gali būti puikuspasirinkimas. Čia tiks švęsti draugų vakarėlius, gimtadienius, vestuves bei daugybę kitų progų. Renkantis vietą labai svarbu išsirinkti, tai kas jums labiausiai tinka, artima sielai, graži aplinka, skanūs patiekalai.

Restoranas visą tai gali sukurti. Virtuvės šefas pasiūlys jums patiekalus primenančius meno kūrinius, o supanti aplinka sukurs šventės jaukumą. Kiekvienam klientui šventė yra kuriama individualiai. Juk visi turi skirtingus norus, supratimą ir poreikius. Pagal jūsų kuriamos šventės stilių bus parinktos šventinės dekoracijos ir jūsų skoniui pagaminti išskirtiniai patiekalai.

Vestuvės, gimtadienis ar kita proga, visas šventes norisi padaryti įsimintinas tiek sau tiek savo svečiams.Visa tai jums siūlo keturių žvaigždučių viešbutyje Daugirdas įsikūręs restoranas „L‘Artistan“. Čia, priklausomai nuo planuojamų svečių skaičiaus, išsirinksit labiausiai jums tinkančią salę. Jos išsiskiria skirtingu interjeru bei tuo, kokį žmonių skaičių talpina. Net jei norėsit popietę išgerti kavos ir susitikti su drauge galėsite rinktis iš dviejų čia esančių barų. Vienas jų dirba tik šiltuoju metu, tačiau verta laukti šilumos, kad galėtum pasimėgauti skaniu gėrimu bei pasigrožėti puikiu atsiveriančių vaizdu į Kauno senamiestį nuo lauko terasoje įsikūrusiame bare viešbučio ketvirtajame aukšte.

Net jei šventę norėtumėte švęsti sauartimoje aplinkoje – namuose – restoranas jums suskubs į pagalbą. Surengs išvažiuojamąjį banketą. Jums nereikės rūpintis maistu ir jo serviravimu, o tik gera nuotaika ir svečių kvietimu.

Ir tikrai nereikia laukti ypatingos progos, kad galėtum sukurti sau šventę. Ji gali būtį čia ir dabar, svarbu mėgautis esama akimirka. Ta akimirka gali būti dar įspūdingesnė, kai esam apsupti mylimų žmonių ir nuostabioje aplinkoje.

Komentarai