Kelionės žiemą: kur sutikti Naujuosius metus?

Nors kalendoriuje dar vasarą, planuoti žiemos keliones – pats laikas. Bent jau tiems, kurie nori ne namuose sutikti didžiąsias metų šventes. Šiuo laikotarpiu užsakymų itin daug, tad norintys sutaupyti ir užsitikrinti vietą, kryptį pradeda rinktis jau dabar. Dalijamės keliais populiariais pasiūlymais, kurie galėtų tapti puikiu pasirinkimu Naujųjų Metų sutikimui ne namuose.

Į šiltuosius kraštus

Kai Lietuvoje už langų siaučia pūgos ir termometrų stulpeliai krinta iki -20 laipsnių ar net žemiau, lietuvio širdyje kyla saulės ir gero oro ilgesys. Todėl vienos populiariausių krypčių žiemą Naujųjų Metų sutikimui – šalys, kuriose tuo laikotarpiu vis dar galima degintis ir maudytis vandenyje. Todėl žiemą itin populiarios išlieka tokios kryptys kaip Egiptas. Čia net ir šalčiausiu Lietuvos žiemos mėnesiu, termometrų stulpeliai laikosi aukščiau 20 laipsnių šilumos, tad apie Naujųjų Metų sutikimą su vilnonėmis kojinėmis galite pamiršti. Daugelis viešbučių šventiniu laikotarpiu itin laukia turistų, o naujametę naktį pasirūpina šventinėmis programomis, gardžiais patiekalais ir pramogomis.

Netolimoje kaiminystėje

Taip pat dažnas pasirinkimas žiemos šventėms yra kelionių kryptys į kaimynines šalis, tokias kaip Lenkija ar Latvija. Tarp netolimų kelionių šventiniu laikotarpiu atsiranda ir Vokietija ar Prancūzija. Tai vietos, kur galima nukeliauti trumpesnėms atostogoms, pavyzdžiui tik šventiniam savaitgaliui autobusu. Dažniausiai tokie maršrutai pasirenkami dėl kokybės ir kainos santykio, tad tai puikus kitoks Naujųjų Metų sutikimas nenorintiems išleisti daugybės pinigų. Kelionių organizatoriai kiekvienais metais siūlo pasimėgauti šventiniais pasiūlymais aplankyti įspūdingai Kalėdoms pasipuošusią Rygą, pasigėrėti fejerverkais Varšuvos Teatro aikštėje ar apsipirkti kalėdinėje Talino mugėje.

Pas patį Kalėdų Senelį

Ieškantiems idėjų, kur Naujuosius sutikti su visa šeima, žinoma, jog vienas geidžiamiausių pasiūlymų yra kelionė į Laplandiją aplankant tikrų tikriausią Kalėdų Senelį. Kiekvienais metais šventiniu laikotarpiu šalia Lanplandijos Rovaniemi miestelio gyvenantis Kalėdų Senelis sulaukia daugybės lankytojų. Čia galėsite susitikti ne tik su pačiu Seneliu, bet ir apsilankyti elfų pašte, į kurį kasmet atkeliauja tūkstančiai vaikų laiškų iš viso pasaulio. Taip pat iš arti pamatysite elfų dirbtuves, stebėsite teatralizuotus pasirodymus ir pajusite tikrą kalėdinę dvasią. Kelionė į tolimą Laplandiją – puiki proga išbandyti sniegomobilių safarį, susipažinti su legendomis apipintais haskių ir laikų šunimis.

Kur dvelkia egzotika

Jeigu norisi Naujųjų Metų naktį sniegą ir žiemos pramogas pamiršti visiškai bei mušant dvyliktos valandos rodyklei pasijusti tarsi kitame pasaulyje, rinkitės šią stebuklingą naktį sutikti kitame pasaulio krašte. Naujųjų Metų nakčiai kelionių organizatoriai siūlo rinktis ir itin egzotiškas kryptis, tokias kaip Filipinus, Balio salą ar Vietnamą. Tai lietuvio akiai neįprastos vietos, iš karto galinčio pakerėti iki šiol panašiose šalyse nebuvusio keliautojo. Pasitikite metų pabaigą kraštuose, kur laikas, regis, sustoja. Tarp kaitra alsuojančių krioklių ar žaliuojančių laukų apsuptyje sugalvotas Naujųjų Metų noras tikrai išsipildys!

Komentarai