Laisvalaikis karantine: aplankykime 2500 žymiausių pasaulio muziejų nemokamai

Nereikia pirkti lėktuvo bilietų, vykti į kitą šalį, jog pamatytum garsiausius meno kūrinius, žymiausius architektūros stebuklus ar istorinius muziejus. Šiais laikais daug ką galima daryti virtualiai. O karantinas leidžia tai išbandyti praktiškai.

Tad, karantino paįvairinimui, arba kad laisvalaikis karantine būtų turiningas, siūlau apsilankyti garsiausiuose ir žymiausiuose pasaulio muziejuose, kuriuos tikriausiai buvote ir taip įtraukę į artimiausių kelionių planus.

Britų muziejus, Londonas

Britų muziejus – įspūdingas ir seną istoriją turintis muziejus Didžiojoje Britanijoje, Londone apie žmonijos istoriją. Muziejuje sukaupta per  8 milijonų objektų, pasakojančių apie žmoniją nuo jos atsiradimo iki dabarties.  Šis muziejus, kuris dažniausiai patenka į „privaloma aplankyti“ sąrašus, leidžia virtualiems lankytojams apkeliauti įvairias ekspozicijas, atrasti senovinį Rozetės akmenį bei Egipto mumijas.

Virtualus Britų muziejaus turas prasideda ČIA.

Gugenheimo muziejus, Niujorkas

Gugenheimo muziejus daug kam žinomas ir laikomas modernaus meno muziejaus pavyzdžiu. Taip pat tai vienas žinomiausių muziejų Niujorke. Virtualus šio muziejaus turas leidžia lankytojams pereiti garsiuosius Gugenheimo spiralinius laiptus, atrasti neįtikėtinų meno kūrinių iš impresionistų, postimpresionistų, moderniųjų ir šių laikų.

Virtualus  Gugenheimo muziejaus turas prasideda ČIA.

Van Gogo muziejus, Amsterdamas

Tikriausiai nėra žmogaus negirdėjusio žymiojo menininko Vincento Van Gogo. Jo vardu pavadintas muziejus tikra meno gerbėjų svajonė. Čia saugomi ne tik Van Gogo darbai, bet ir jo amžininkų darbai: Polio Gogeno, Žoržo Sera, Klodo Monė, Anri de Tulūz-Lotreko, Pablo Pikaso. Virtualus muziejaus turas leidžia pamatyti didžiausią Vincento van Gogo meno kūrinių kolekciją, apimančią per 200 paveikslų, 500 piešinių ir daugiau nei 750 asmeninių laiškų.

Virtualus Van Gogo muziejaus turas prasideda ČIA.

Versalio rūmai, Versalis

Kuomet kalbame apie Prancūziją, neįmanoma nepaminėti garsiųsjų Versalio rūmų. Įspūdinga ne tik pati rūmų architektūra, žymusis veidrodžių koridorius, bet ir meno kūrinių lobynai pačiame muziejuje. Buvę karalių rūmai yra nuostabi vieta lėties pasivaikščiojimams ir meno apžiūrai. Virtualus muziejaus turas leidžia pamatyti interjerą, parką ir didelę kolekciją meno kūrinių.

Virtualūs Versalio rūmų turas prasideda ČIA.

Jūsų laukia dar per 2500 muziejų!

Ir tai tik keli muziejai iš daugiau nei 2500 muziejų visame pasaulyje, kuriuos virtualiai galite aplankyti dar šiandien. Ir svarbiausia – nemokamai.

Galite net rinktis žemėlapyje, kurių šalių muziejus norite lankyti. Tad tai skamba kaip tikros kelionės dalis.

Komentarai