Sausį – puikios sąlygos „siaubti“ Europos prekybos centrus

Pažvelgus į prekių asortimentą mūsų aprangos parduotuvėse (tiksliau – ant drabužių nurodytas kainas) bei įvertinus pastarųjų kokybę, dingsta nuostaba dėl fakto, jog žmonės į svečias šalis keliauja ne tik turizmo sumetimais, bet tiesiog…pasišopinti. O protingiausi suderina abu: aplanko įdomiausius šalies kampelius bei grįžta su maišu pirkinių. Pošventinis laikotarpis – idealiausias metas siaubti Europos prekybos centrus. Nuolaidos, patikėkite, mūsiškes lenkia gerokai.

Siūlome populiariausias „šopingo“ kryptis norintiems pasinaudoti žiemos išpardavimo bumu Europoje.

Berlynas. Unikalių „perliukų“ (ne tik rūbų, bet ir aksesuarų bei interjero detalių) paiešką pradėti rekomenduojame garsiojoje Friedrichstrasse gatvėje, pilnoje karščiausių prekybos taškų. Išpardavimų pradžia Vokietijoje skelbiama antroje sausio mėnesio pusėje.

Paryžius. Prancūzijos sostinė išpardavimo maniakų laukia nuo sausio mėnesio pradžios iki vasario vidurio (aišku, laukiantiems paskutinės minutės gali tekti nusivilti ir pasitenkinti likučiais). Karščiausi traukos objektai išpardavimo metu – įspūdingo dydžio (net 70 tūkst. kv. metrų) „Galleries Lafayette prekybos centras, Elizijaus laukų prekeiviai bei „Beaugrenelle” prekybos centras, šiek tiek nutolęs nuo miesto „širdies“ (vadinasi, tikėtina, jog pastarajame apsilanko mažiau turistų ir galbūt būtent čia jūsų laukia didieji lobiai).

Lisabona. Portugalijos sostinėje išpardavimų maratonas tęsiasi labai ilgai – prasideda iškart po Kalėdų ir vyksta iki pat vasario pabaigos (aišku, galioja ta pati taisyklė – kas pirmesnis…). Tiesa, neskubėkite atverti piniginės centre įsikūrusiose, į turistus orientuotose parduotuvėse. Nepagailėkite laiko apsilankyti atokesniuose prekybos centruose, mėgiamuose vietinių gyventojų: džiaugsitės ne tik patrauklesnėmis kainomis, bet ir galėsite įvertinti aukšta kokybe garsėjančius portugališkus rūbus bei kitas prekes.

Stambulas. Turkija išpardavimų mylėtojų laukia nuo gruodžio iki sausio mėnesio. Rekomenduojama apsilankyti ne tik turguose, bet ir prekybos centruose, kurių čia ne ką mažesnė gausa. Būtinai užsukite į „Kanyon“ prekybos centrą – tuščiomis tikrai neišeisite.

Milanas. Žinoma, kaip be Milano – Europos mados sostinės. Šiame mieste apsilankyti rekomenduojama vertinantiems ne masinės gamybos, tačiau prabangius, vienetinius dizainerių kūrinius. Patikėkite, kainos, vertinant produkto kokybę bei prekinį ženklą, iš tiesų pribloškiančios. Didieji žiemos išpardavimai prasideda maždaug sausio 5 dieną ir trunka mėnesį.

Svarbiausia – laikytis saiko (patikėkite, išvydus įspūdingas, mūsuose neregėtas nuolaidas, tai padaryti bus tikrai sunku). Idealu, jei, prieš pradedant prekyviečių šturmą, turėsite pasidarę pirkinių sąrašą. Aišku, be mažų paslydimų neapsieisite, tačiau sveiką protą išlaikyti bus lengviau.

Komentarai